590 Bin Liralık Otomobil Kül Oldu - Son Dakika

590 Bin Liralık Otomobil Kül Oldu

13.11.2016 14:02

1
Sidney'de bir adam bankaya para çekmeye gittiği sırada park halindeki Ferrari'sinde yangın çıktı. 590 bin TL değerindeki Ferrari kül olurken adamın banka kartı ve laptopu da çalındı.

2
Avustralya'nın başkenti Sidney'de bir adamın başına gelmeyen kalmadı. Sexy plakalı sarı ferrarisini şehir dışındaki bir alışveriş merkezinin önüne bırakan Tan Shukla, para çekmek üzere arabasından indi.

3
ATM'ye doğru hareketlenen Shukla'nın yanına gelen biri ona arabasında yangın çıktığını söyledi.

4
Shukla 180 bin dolar değerindeki arabasına doğru koşarken ona yardım ettiğini söyleyen biri ATM kartını, çektiği paraları ve laptopunu çaldı.

5
Çifte şok yaşayan adam ve etrafındakiler Ferrari'ye yangın söndürücüyle müdahale etseler de aracı kurtaramadılar.

6

Olay yerine yakın bir noktada kebap salonunda çalışan Hasan Ali, büyük bir patlama sesi duyduğunu, ardından da hırsızlığı gördüğünü söyledi.

7
8
9
10
11
12

Son Dakika 590 Bin Liralık Otomobil Kül Oldu - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeşilçam'ın ok kirpikli güzeli, süper minili pozuyla mest etti 3 çocuğunun annesini önce takip edip vurdu, sonra üzerine benzin dökerek yaktı Banyoya telefonla giren genç kızın bir anlık hatası sonunu getirdi Bir an durdu ve dönüp baktı! 'Ormanın hayaleti' fotoğrafçıya böyle poz verdi Bu görüntü yalnızca bir ülkede olur! Yağmur yağsın diye 2 kurbağayı törenle evlendirdiler
Advertisement