6.45 İnç Ekrana Sahip Wp 8.1'li Telefon - Son Dakika

6.45 İnç Ekrana Sahip Wp 8.1'li Telefon

05.06.2014 12:50

Windows Phone tarafında iddialı bir model yolda.

1
Windows Phone tarafında iddialı bir model yolda. Wistron Tiger isimli telefon, Tayvan'daki Computex fuarında görücüye çıktı.

Kaynak :

2
Windows Phone 8.1 işletim sistemiyle gelen ve yüksek özelliklere sahip olan ürün, özellikle 6.45 inçlik ekranıyla dikkat çekecektir, ki bu büyüklükte ekrana sahip pek fazla telefon modeli bulunmuyor.
3
FullHD ekrana sahip olduğu bildirilen telefon, Snapdragon 800 çipsetini kullanıyor (2.3Ghz 4 çekirdekli işlemci) ve stereo hoparlörlere sahip. İnce metal tasarıma sahip olan ürün hakkında daha fazla bilgi geldikçe sizleri haberdar edeceğiz.
4
5
6

Son Dakika 6.45 İnç Ekrana Sahip Wp 8.1'li Telefon - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti