6 Adımda Core Bölgesi Kuvvetlendirme Egzersizleri - Son Dakika

6 Adımda Core Bölgesi Kuvvetlendirme Egzersizleri

13.05.2014 10:21

1
Kol, dirsek 90 derece bükülü, sırtüstü yatın. Dizler bükülü, ayaklar yerle temasta iken topu bacaklarınızın arasına yerleştirin ve 10 saniye topu sıkın ve gevşetin.

2
Dizler bükülü, ayaklar yerle tam temasta, top bel çukuruna gelecek şekilde durun. Eller omuzlarda çapraz iken topun üzerine yatın, başınızı öne doğru kaldırın, 10 saniye bekleyin.

3
Dizler bükülü, ayaklar yerle tam temasta, top bel çukuruna gelecek şekilde eller ensede, topun üzerine yatın. Önce bir tarafınıza doğru dönerek, sırtınızı toptan kaldırın. Hareketi diğer tarafa doğru tekrarlayın.

4
Sırtınızı ve başınızı düz bir şekilde geriye doğru kaldırın. Hareket sırasında bel çukurunuzda kasılmayı hissedin, 10 saniye bekleyin.

5
Ayakta dik duruş pozisyonunda dirsekler düz, topu ellerinizin arasında tutarak sıkın, 10 saniye bekleyin.

6
Gövde düz bir şekilde dururken, dirsekleri bükmeden topu ellerinizin arasına yerleştirin. Vücut ve kolların düzgünlüğünü bozmadan dizlerinizden aşağı doğru eğilip kalkın.

Son Dakika 6 Adımda Core Bölgesi Kuvvetlendirme Egzersizleri - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar