6 Aylığına Dünya Turuna Çıkan Ateşli Polis, Mesleğe Geri Döndü! - Son Dakika

6 Aylığına Dünya Turuna Çıkan Ateşli Polis, Mesleğe Geri Döndü!

04.01.2019 09:54

Almanya'nın doğusundaki Saksonya eyaletinde Dresden sokaklarının güvenliğini sağlayan 34 yaşındaki bir polis memuru olan Adrienne Koleszar, 6 aylık dünya turunun sonuna geldi ve mesleğe geri döndü.

1
POLİSLİĞE 6 AY MOLA VERİP, DÜNYAYI GEZDİ
POLİSLİĞE 6 AY MOLA VERİP, DÜNYAYI GEZDİ
Almanya'nın Dresden kentinde polis memuru olarak çalışan, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla bir anda fenomen haline gelen Adrienne Koleszar, bir süre işini bırakma kararı almıştı. Koleszar, "6 ay için işi bırakıp dünyayı gezeceğim. Yıllardır para biriktiriyorum" açıklamasıyla gazetelerde manşet olmuştu.
2
DÜNYANIN EN ATEŞLİ POLİSİ
DÜNYANIN EN ATEŞLİ POLİSİ
Paylaştığı pozlarla bir anda popüler olan genç kadın, 'dünyanın en ateşli polisi' olarak anılıyor.
3
648 BİN TAKİPÇİSİ VAR
648 BİN TAKİPÇİSİ VAR
34 yaşındaki Adrienne Koleszar'ın "adrienne_koleszar" adlı Instagram hesabının 648 bin takipçisi var.
4
ATEŞLİ POLİS ÜNİFORMASINI SEÇTİ
ATEŞLİ POLİS ÜNİFORMASINI SEÇTİ
Güzel fenomen dün yaptığı açıklamayla şaşırttı. Dünya turu, fenomenlik derken kimse işe geri döneceğini düşünmüyordu ama Koleszar, dün, üniformasıyla yeni bir fotoğraf paylaştı ve altına: "İşe geri dönüyorum, üniformamı yeniden giyiyorum." notunu düştü.
5
ÇOK AÇIK FOTOĞRAF YAYINLAMASI YASAK
ÇOK AÇIK FOTOĞRAF YAYINLAMASI YASAK
Kendisine Instagram'da çok ateşli fotoğraf yayınlaması konusunda kesinlikle emredildi. Bu yüzden geçmişe dönük çok açık fotoğraflarını sildi.
6
INSTAGRAM'A DEVAM EDECEĞİM
INSTAGRAMA DEVAM EDECEĞİM
Ateşli polis Adrienne: Sosyal medyada olmaya devam edeceğim. Elbette son altı gib değil ama yine buralarda olacağım.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika 6 Aylığına Dünya Turuna Çıkan Ateşli Polis, Mesleğe Geri Döndü! - Son Dakika


YORUMLAR (9)
  • Hkn: Şartlara bak polis dünya turuna çıkıyor 3-4 günde değil 6 ay ... bizde yaşıyoruz sanıyoruz hayatı şanş olacak insanda ... millet emekli olmadan ölüyor hayal olmuş emeklilik rahatlık sağlıklı yaşam Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı