6 Aylığına Dünya Turuna Çıkan Ateşli Polisten Hayranlarını Şaşırtan Karar - Son Dakika

6 Aylığına Dünya Turuna Çıkan Ateşli Polisten Hayranlarını Şaşırtan Karar

Almanya'nın doğusundaki Saksonya eyaletinde Dresden sokaklarının güvenliğini sağlayan 34 yaşındaki bir polis memuru olan Adrienne Koleszar, 6 aylık dünya turunun sonuna gelmiş ve mesleğe geri dönmüştü. Güzel polis yeni kararıyla hayranlarını şaşırttı.

1
Almanya'nın Dresden kentinde polis memuru olarak çalışan, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla bir anda fenomen haline gelen Adrienne Koleszar, bir süre işini bırakma kararı almıştı. Koleszar, "6 ay için işi bırakıp dünyayı gezeceğim. Yıllardır para biriktiriyorum" açıklamasıyla gazetelerde manşet olmuştu.
2
Paylaştığı pozlarla bir anda popüler olan genç kadın, 'dünyanın en ateşli polisi' olarak anılıyor.
3
34 yaşındaki Adrienne Koleszar'ın "adrienne_koleszar" adlı Instagram hesabının 695 bin takipçisi var.
4
Güzel fenomen geçen günlerde yaptığı açıklamayla gündem olmuştu. Dünya turu, fenomenlik derken kimse işe geri döneceğini düşünmüyordu ama Koleszar, üniformasını seçti.
5
Sevgilisiyle sorunları başladı!
Sevgilisiyle sorunları başladı!
Polisliğe geri döndükten sonra Koleszar iyiden iyiye fenomen haline geldi. Bu durum ilişkisini etkilemeye başladı. Erkek arkadaşı onu aldatınca radikal bir karar aldı.
6
Ayrılık kararını bu fotoğrafla Instagram'da yayınladı
Ayrılık kararını bu fotoğrafla Instagramda yayınladı
Koleszar ve erkek arkadaşı ayrılık kararı aldı. Sosyal medya hesabından bu fotoğrafla kararını fanlarıyla paylaştı.
7
10 senelik ilişkisini noktalayan güzel polis artık yalnız biri...
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı