Son Dakika Haberleri: 6 Aylığına Dünya Turuna Çıkan Ateşli Polisten Hayranlarını Şaşırtan Karar

6 Aylığına Dünya Turuna Çıkan Ateşli Polisten Hayranlarını Şaşırtan Karar

7 ay önce

Almanya'nın doğusundaki Saksonya eyaletinde Dresden sokaklarının güvenliğini sağlayan 34 yaşındaki bir polis memuru olan Adrienne Koleszar, 6 aylık dünya turunun sonuna gelmiş ve mesleğe geri dönmüştü. Güzel polis yeni kararıyla hayranlarını şaşırttı.

1
Almanya'nın Dresden kentinde polis memuru olarak çalışan, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla bir anda fenomen haline gelen Adrienne Koleszar, bir süre işini bırakma kararı almıştı. Koleszar, "6 ay için işi bırakıp dünyayı gezeceğim. Yıllardır para biriktiriyorum" açıklamasıyla gazetelerde manşet olmuştu.
2
Paylaştığı pozlarla bir anda popüler olan genç kadın, 'dünyanın en ateşli polisi' olarak anılıyor.
3
34 yaşındaki Adrienne Koleszar'ın "adrienne_koleszar" adlı Instagram hesabının 695 bin takipçisi var.
4
Güzel fenomen geçen günlerde yaptığı açıklamayla gündem olmuştu. Dünya turu, fenomenlik derken kimse işe geri döneceğini düşünmüyordu ama Koleszar, üniformasını seçti.
5
Sevgilisiyle sorunları başladı!
Sevgilisiyle sorunları başladı!
Polisliğe geri döndükten sonra Koleszar iyiden iyiye fenomen haline geldi. Bu durum ilişkisini etkilemeye başladı. Erkek arkadaşı onu aldatınca radikal bir karar aldı.
6
Ayrılık kararını bu fotoğrafla Instagram'da yayınladı
Ayrılık kararını bu fotoğrafla Instagramda yayınladı
Koleszar ve erkek arkadaşı ayrılık kararı aldı. Sosyal medya hesabından bu fotoğrafla kararını fanlarıyla paylaştı.
7
10 senelik ilişkisini noktalayan güzel polis artık yalnız biri...
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20


Haber Yayın Tarihi: 24.01.2019 12:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Hollandalı kadın futbolcu Anouk Hoogendijk, güzelliğiyle nefes kesiyor! Güzelliğiyle bir döneme damga vuran Marilyn Monroe'nun cesediyle ilgili şoke eden gerçek, yıllar sonra ortaya çıktı! Kadın dizisinin yıldızı Özge Özpirinçci, kendisini bikinili görüntüleyen magazincilere ters köşe yaptı! Üniversite sınav sonuçları açıklanan binlerce öğrenci, kendilerini sokaklara attı! Eğlencenin dozu fena kaçtı Fırtınadan korunmak için sığındığı konteynerde, ölümle burun buruna geldi!