6 Aylık Hamile Olduğunu Duyanlar Şoke Oluyor - Son Dakika

6 Aylık Hamile Olduğunu Duyanlar Şoke Oluyor

14.07.2017 14:22

1

ABD'de yaşayan Instagram fenomeni Sarah Stage, hesabından 6 aylık hamile olduğunu duyurdu. Kadının son çekilen fotoğrafları ise 2 milyondan fazla takipçisini şoke eder nitelikte zayıf görünüyor.

2

İkinci çocuğuna hamile olduğunu açıklayan 33 yaşındaki Stage'in karnının şişmemesi sosyal medyada tartışma yarattı.

3

Bazı Instagram kullanıcıları Stage'in çocuğunun sağlığıyla oynadığını düşünürken, Stage tepkilere önceki gün yanıt verdi.

4

6 aylık hamile olduğu sırada çekilen fotoğrafını paylaşan Stage, “Mutlu, huzurlu ve neşeliyim ve bunlar benim önceliklerim. 6 aylık hamileyim ve kötü enerji yayanlarla ilgilenmek istemiyorum.

5

2. çocuğumun sağlık durumu kontrol altında ve iyi. Benzer tartışmalar ilk çocuğuma hamile olduğum zaman da gündemdeydi. Ama o da çok iyi” dedi.

6

Instagram'da iki milyondan fazla takipçisi bulunan kadın Instagram hesabındaki gönderilerde 6 aylık hamile olduğunu söylüyor...

7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika 6 Aylık Hamile Olduğunu Duyanlar Şoke Oluyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş