6 Kilometre Uzunluğunda Sosis! - Son Dakika

6 Kilometre Uzunluğunda Sosis!

10.05.2013 17:03

Böyle rekor görülmedi

1
3 Fransız kasap, son derece ilginç bir rekora imza attı. 6 kilometre 772 metre uzunluğunda sosis üreterek rekorlar kitabına girdi. İşte dünyadan günün fotoğrafları...

2
Bir mucit kendi geliştirdiği modifikasyonla, Volkswagen T5 Doubleback panelvanı kendi evine çevirdi. Bu eve yatağını ve lüks koltuk takımını bile sığdırdı.

3
İngiliz paralimpik yüzücüsü Ellie Simmonds, Kraliyet Madalyası'nı Prens Charles'tan aldı

4
Pakistan'da devlet ofislerinin bulunduğu LDA Plaza, cayır cayır yandı. İçeride mahsur kalanlardan kimi aşağıya atladı. Kimisi ise gelen ordu helikopteri tarafından böyle kurtarıldı.

.

5
Dünyanın belki de en çirkin sıcak hava balonu, Avustralya'da havaya uçuruldu.

6
NASA'nın çektiği bu fotoğraf heyecan yarattı. Hubble teleskopu, birkaç yanmış yıldızı görüntüledi ancak kadraja kayalık asteroidlerin de takılmış olması, Dünya benzeri bir gezegenin daha olduğu iddiasını ortaya çıkardı.

7
Bu roller coasterın özelliği, 14 tam dönüşe sahip olması. Bu bir rekor. Heyecan arayanları da ayrıca saatte 90 km hız bekliyor.

8
Bu albino fok annesi tarafından çirkin olduğu için terk edildi. Ölmek üzereyken bulundu. Şimdi İngiltere Linconshire'da tedavi görüyor.

9
Pakistan'da, konvoylara bombalı saldırılarla anılan seçim kampanyalarından bir görüntü. Bir Pakistanlı çocuk seçim bayrakları dağıtıyor.

10
Afganistan, Angela Merkel'e bile çelik yelek giydiren bir yer. Merkel, Alman askerlerini ziyaret ederken, Afganistan'a da adım atmış oldu.

11
Şili'de, öğrenci polis çatışmaları tam gaz devam ediyor.

12
Rusya'da, polis memurları yol kenarında infaz edildi. Bölgede İslamcı militanların saldırıları artmaya başladı.

13
Güney Afrika Hava Kuvvetleri'ne ait Rooivalk helikopterinin şovu.

Son Dakika 6 Kilometre Uzunluğunda Sosis! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement