6 Kilometre Uzunluğunda Sosis! - Son Dakika

6 Kilometre Uzunluğunda Sosis!

7 yıl önce

Böyle rekor görülmedi

1
3 Fransız kasap, son derece ilginç bir rekora imza attı. 6 kilometre 772 metre uzunluğunda sosis üreterek rekorlar kitabına girdi. İşte dünyadan günün fotoğrafları...

2
Bir mucit kendi geliştirdiği modifikasyonla, Volkswagen T5 Doubleback panelvanı kendi evine çevirdi. Bu eve yatağını ve lüks koltuk takımını bile sığdırdı.

3
İngiliz paralimpik yüzücüsü Ellie Simmonds, Kraliyet Madalyası'nı Prens Charles'tan aldı

4
Pakistan'da devlet ofislerinin bulunduğu LDA Plaza, cayır cayır yandı. İçeride mahsur kalanlardan kimi aşağıya atladı. Kimisi ise gelen ordu helikopteri tarafından böyle kurtarıldı.

.


5
Dünyanın belki de en çirkin sıcak hava balonu, Avustralya'da havaya uçuruldu.

6
NASA'nın çektiği bu fotoğraf heyecan yarattı. Hubble teleskopu, birkaç yanmış yıldızı görüntüledi ancak kadraja kayalık asteroidlerin de takılmış olması, Dünya benzeri bir gezegenin daha olduğu iddiasını ortaya çıkardı.

7
Bu roller coasterın özelliği, 14 tam dönüşe sahip olması. Bu bir rekor. Heyecan arayanları da ayrıca saatte 90 km hız bekliyor.

8
Bu albino fok annesi tarafından çirkin olduğu için terk edildi. Ölmek üzereyken bulundu. Şimdi İngiltere Linconshire'da tedavi görüyor.

9
Pakistan'da, konvoylara bombalı saldırılarla anılan seçim kampanyalarından bir görüntü. Bir Pakistanlı çocuk seçim bayrakları dağıtıyor.

10
Afganistan, Angela Merkel'e bile çelik yelek giydiren bir yer. Merkel, Alman askerlerini ziyaret ederken, Afganistan'a da adım atmış oldu.

11
Şili'de, öğrenci polis çatışmaları tam gaz devam ediyor.

12
Rusya'da, polis memurları yol kenarında infaz edildi. Bölgede İslamcı militanların saldırıları artmaya başladı.

13
Güney Afrika Hava Kuvvetleri'ne ait Rooivalk helikopterinin şovu.

Haber Yayın Tarihi: 10.05.2013 05:03 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Türkiye'nin en yaşanabilir şehri hangisi? Ortaya çıkan sonuç şaşırttı Tadilat yaparken okulun duvarında tesadüfen bulunan 63 yıllık cüzdanın içinden çıkanlar şoke etti Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, açılışını yapacağı Millet Kütüphanesi'ndeki 16 sütun bakın ne anlama geliyor! 32 yaşındaki adam 'Estetik durmuyor' diyerek erkeklik organını aldırdı Sahil Güvenlik'in mavi gözlü güzeli Yasmine Bleeth son haliyle erkek hayranlarını şoke etti!