6 Yaşındaki Kızın İnanılmaz Görüntüsü - Son Dakika

6 Yaşındaki Kızın İnanılmaz Görüntüsü

19.09.2014 17:09

1
Milyonda bir görülen hastalık türüyle doğan Charlotte Garside, önemli bir adım atarak okula başladı. Doktorların 1 yaşına kadar bile yaşamaz dediği Charlotte şimdi 6 yaşında.

2
Kendisine mümkün olduğunca normal bir hayat yaşatmak isteyen anne-babası Emma Newman ve Scott Garside için çocuklarının okula gittiğini görmek büyük bir mutluluk.

3
Charlotte milyonda bir görülen bir cücelik türüyle doğdu. Bu hastalık o kadar az kişide bulunuyor ki doktorlar isimlendiremiyor bile. İlk doğduğu sıralarda 1 yaşına kadar bile yaşamayacağı söyleniyordu. Ancak küçük Charlotte her şeye rağmen büyüdü ve meraklı bir kız oldu.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika 6 Yaşındaki Kızın İnanılmaz Görüntüsü - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın "Doğuştan mesafem var" diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı Türkiye Güzeli yayını terk etti! Fahrettin Koca sorusuna verdiği yanıtla pes dedirtti Yeşilçam'ın tatlı sert babası Hulusi Kentmen'in harabeye dönen evi için harekete geçildi