60 Kilo Veren Genç Zayıflama Takıntısı Yüzünden Ölüyordu - Son Dakika

60 Kilo Veren Genç Zayıflama Takıntısı Yüzünden Ölüyordu

1

19 yaşında 130 kiloya ulaşan ve arkadaşlarının alayına maruz kalan Taylor Morrison, takıntılı şekilde uyguladı diyet ve egzersiz rejimi ile 66 kilo düştü. 'Sağlıklı' olma takıntılılığı aslında açlığı çok ağırdı ve genç adamın üç yıl boyunca yediği şey tavuk, balık ve yeşil sebzeydi.

2

Yeme bozukluğu tanısı konulan Morrison'nun, kendisini aç bırakarak vücut ağırlığının yarısını kaybetmesi nedeniyle doktorlar tarafından diyet ve sağlığı kontrol altına alındı.

3

Saplantılı olarak yağsız et ve yeşil sebzeleri üç yıl boyunca yiyen Taylor Morrison, korkunç bir şekilde yetersiz beslenerek 64 kilograma düştü..

4
Sebzelerden oluşan bir diyetle hayatta kalan Morrison karbonhidratları ve alkolü tamamen kesti.

5

Bir zamanlar 130 kilo olan 25 yaşındaki Taylor Morrison, şimdiki görüntüsüyle herkesi şaşırtıyor.

6
7
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 22.01.2017 16:02

Son Dakika 60 Kilo Veren Genç Zayıflama Takıntısı Yüzünden Ölüyordu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor