60 Metrede Ölümüne Yürüyüş - Son Dakika

60 Metrede Ölümüne Yürüyüş

20.03.2012 22:48

1
Adrenalin bağımlısı Daredevil Mich Kemeter, Monte Carlo'da yaklaşık 60 metre yükseklikte, 2 cm çapındaki ipin üzerinde, baş döndüren bir yürüyüş yaptı.
2
23 yaşında olan Kemeter, Monte Carlo limanının üzerinde ölüme meydan okudu. Yürüyüşten büyük keyif aldığını söyleyen sporcu, Monte Carlo'nun etkileyici bir yer olduğunu belirtti.
3
Ketemer'in heyecan dolu yürüyüşünden yansıyan bu inanılmaz kareleri ise sporcunun aynı zamanda arkadaşı olan profesyonel fotoğrafçı Mathias Tauchner çekti.
4
Bundan önce de benzer denemelere imza atan Kemeter, yüksek ve riskli bölgelerde ip üzerinde yürüyerek rekor denemeleri yaptı.
5
Kemeter, ABD'nin California eyaletinde bulunan Yosemite Ulusal Parkı'nda da 1 kilometre yükseklikte, güvenlik önlemi almadan yürümüştü.
6
Aşağıda korku dolu gözlerle Kemeter'i takip edenler, sporcuyu izlemenin bile adrenalin yarattığını söyledi.
7

Son Dakika 60 Metrede Ölümüne Yürüyüş - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dondurucu soğukta bikiniyle bisiklet süren genç kız, hayır kurumu için bir saatte 83 bin TL topladı Sınavdan çıkıp doğumhaneye giden avukat adayı, buzların üzerinde oturarak görevini tamamladı Koronayı yeniyorlar ama kalplerine yenik düşüyorlar! İlaçlarla ilgili komplo teorileri kafa karıştırıyor Şampiyonlar Ligi maçında sahaya yarı çıplak atlayan modelin son paylaşımı görenlerin ağzını açık bıraktı Görev başındaki polis bahçede üstsüz güneşlenen modeli helikopterden kayda aldı