Son Dakika Haberleri: 60 Metrede Ölümüne Yürüyüş

60 Metrede Ölümüne Yürüyüş

8 yıl önce

1
Adrenalin bağımlısı Daredevil Mich Kemeter, Monte Carlo'da yaklaşık 60 metre yükseklikte, 2 cm çapındaki ipin üzerinde, baş döndüren bir yürüyüş yaptı.
2
23 yaşında olan Kemeter, Monte Carlo limanının üzerinde ölüme meydan okudu. Yürüyüşten büyük keyif aldığını söyleyen sporcu, Monte Carlo'nun etkileyici bir yer olduğunu belirtti.
3
Ketemer'in heyecan dolu yürüyüşünden yansıyan bu inanılmaz kareleri ise sporcunun aynı zamanda arkadaşı olan profesyonel fotoğrafçı Mathias Tauchner çekti.
4
Bundan önce de benzer denemelere imza atan Kemeter, yüksek ve riskli bölgelerde ip üzerinde yürüyerek rekor denemeleri yaptı.
5
Kemeter, ABD'nin California eyaletinde bulunan Yosemite Ulusal Parkı'nda da 1 kilometre yükseklikte, güvenlik önlemi almadan yürümüştü.
6
Aşağıda korku dolu gözlerle Kemeter'i takip edenler, sporcuyu izlemenin bile adrenalin yarattığını söyledi.
7Haber Yayın Tarihi: 20.03.2012 10:48 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Burcu Özberk'in kalça pozuna tepki yağdı: Ben seni ahlaklı bilirdim! Yorgunluğu def ediyor, kansere kalkan oluyor! İşte siyah sarımsağın faydaları Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağmuruna tutuldu Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu