Son Dakika Haberleri: 62 Yaşındaki Kadın Bunalımdaydı, Torunu Sayesinde Hayata Geri Döndü

62 Yaşındaki Kadın Bunalımdaydı, Torunu Sayesinde Hayata Geri Döndü

3 yıl önce

Sevdiği dostlarını birer birer kaybedip depresyona giren, 62 yaşındaki Mary Johsen'e torunu bir sürpriz yaptı ve mutlu olması için onu bir değişim programına başlattı...

1
ABD'nin Minnesota eyaletinde yaşayan Mary Johnsen sıkıntılı bir dönemden geçiyordu. Kısa bir süre önce en yakın arkadaşı hastaneye kaldırılmıştı ve yine o sene sevdiği birkaç kişiyi kaybetmişti. 62 yaşındaki kadın depresyona girmişti ve torunu bunu farketti. Ve büyükannesi için bir şeyler yapmaya karar verdi.

2
Hemen televizyonun ünlü yüzü, ‘The Makeover Guy' olarak da bilinen Christopher Hopkins ile irtibata geçti.

3
Biraz değişimle belki de anneannesinin daha iyi hissedeceğini düşündü. Düşündüğünde de haklı çıktı.

4
Mary'nin torunu, anneannesinin tekrardan iyi hissetmesi için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıydı. “Güzel olduğunu düşünmüyor. Bence çok güzel. Bunun farkına varmasını istedim” dedi.

5
Artık her şey Christopher Hopkins'in elindeydi. Morali alt üst olmuş bir kadını sihirli dokunuşlarla hayata döndürmesi gerekiyordu.

6
Christopher önce aklından geçen değişikliği kadına aktardı. Mary başta tereddüt etti. Yukarıda da göreceğiniz gibi değişikliğe tam olarak hazır olmayan bir ifade var suratında.

7
Ancak her şey bittiğinde ve değişiklik tamamlandığında, torunun suratındaki ifade kadının nasıl göründüğüne dair inanılmaz ipuçları verdi.


8
Mary, Christopher'a Facebook üzerinden böyle teşekkür etti: “Sizi ne kadar teşekkür etsem az! Bu sabah uyanıp aynaya baktığımda gözlerime inanamadım. Uzun süredir bu kadar iyi hissetmemiştim. Kuaföre girmeden önceki ve girdikten sonraki halim tamamen farklıydı. Harikasınız!”

9
İşte yaşlı kadının son hali...
İşte yaşlı kadının son hali...
10
11Haber Yayın Tarihi: 21.08.2017 10:35 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!