62 yaşındaki oyuncu Sharon Stone sette maruz kaldığı tacizi itiraf etti: Yönetmen kucağına oturmamı istedi - Son Dakika

62 yaşındaki oyuncu Sharon Stone sette maruz kaldığı tacizi itiraf etti: Yönetmen kucağına oturmamı istedi

17.09.2020 17:13

1992 yılında başrolünde yer aldığı Temel İçgüdü filmi ile yıldızı parlayan ünlü oyuncu Sharon Stone, sinema sektöründe maruz kaldığı tacizi anlattı. Stone, “Yönetmen sahnede yön bulmam için kucağına oturmamı istedi" itirafında bulundu.

1
Town & Country dergisinin ekim sayısının kapağına konuk olan Sharon Stone, çarpıcı açıklamalarda bulundu ve sinema sektöründe maruz kaldığı cinsel tacizi anlattı.
2
Stone, "Yönetmen sahnede yön bulmam için kucağına oturmamı istedi. Ona kucağına oturmayacağımı söyledim. Beni az kalsın karavana geri gönderecekti. İşler böyle işliyor" dedi.

3
Dergide aktarılana göre söz konusu olay, aktrisin "Para kazanma kabiliyetinin zirvesinde olduğu" bir dönemde gerçekleşti.
4
"İNSANLAR HALA GÖĞÜSLERİMİ GÖRMEK İSTİYOR 62 YAŞINDAYIM"
İNSANLAR HALA GÖĞÜSLERİMİ GÖRMEK İSTİYOR 62 YAŞINDAYIM
Stone'un kariyerindeki en çok parayı 2006 yapımı Temel İçgüdü 2 (Basic Instinct 2) filmiyle kazandığı ifade edildi. Ünlü oyuncu bu projeyle 13 milyon dolardan fazla para kazanmıştı.
5
Temel İçgüdü serisiyle bir cinsel içerikli film ikonuna dönüşen Stone, "İnsanlar hala göğüslerimi görmek istiyor, 62 yaşındayım!" diye konuştu. Pensilvanyalı oyuncu 1990'lı yıllarda nasıl ün kazandığını ise şöyle açıkladı:

6
"Sanırım insanların gerçekten bir seks sembolüne ihtiyacı vardı."

7
"Demek istediğim, öyle seksi olduğumu hiç düşünmemiştim. Temel İçgüdü'yü çektiğimde karanlık tarafımı keşfettim ve onunla arkadaş oldum. Kendi kendimden korkmamalıydım. Bence insanlar bunu seksi buluyor."

8
Marilyn Monroe'nun kariyeri boyunca neler hissettiğini çok iyi anladığını söyleyen Stone, sözlerini şöyle sürdürdü:
9
"Bu Marilyn Monroe için çok zor olmuştu. Bus Stop ve The Misfits gibi gerçekten önemli filmler çekti. Ama yine de o şey olmaktan kurtulamadı."
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika 62 yaşındaki oyuncu Sharon Stone sette maruz kaldığı tacizi itiraf etti: Yönetmen kucağına oturmamı istedi - Son Dakika

YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı