63 yaşındaki katil, kızının 10 yaş küçük sevgilisini öldürüp üzerine beton döktü - Son Dakika

63 yaşındaki katil, kızının 10 yaş küçük sevgilisini öldürüp üzerine beton döktü

02.11.2020 16:46

Rusya'da 63 yaşındaki bir adam, 36 yaşındaki kızının 10 yaş küçük sevgilisini öldürdükten sonra garaja gömüp üzerine beton döktü. Öldürdüğü gencin arama çalışmalarına katılan yaşlı adamın soğukkanlılığı ise pes dedirtti.

1
Rusya'nın Leningrad bölgesinde bulunan Pervomayskoye köyünde yaşayan 26 yaşındaki Vadim Tamkovich, bir yıl önce ortadan kayboldu.
2
Vadim'in 36 yaşındaki kız arkadaşının babasının, kızına şiddet uyguladığı gerekçesi ile genç adamı öldürüp evinin garajında açtığı çukura gömdükten sonra üzerine beton döktüğü ortaya çıktı.

3
Baba, kızına şiddet uygulayan Vadim ile konuşmak için evinin garajına götürdü.
4
Yaşlı adam ile Vadim arasında bir süre sonra kavga çıktı. Kızın babası Vadim'i tabanca ile kafasına ateş edip öldürdükten sonra cesedi bir gün boyunca garajda bıraktı. Bir gün sonra garajda çukur açıp cesedi gömüp üzerine beton döktü. Baba, ayrıca Vadim'i arama çalışmalarına katıldı.
5
Vicdansız adam öldürdüğü Vadim'in parasını aldı ve banka kartını da kullanıp alışveriş yaptı.
6
Öldürülen Vadim'in yakınları, genç adam ortadan kaybolunca kız arkadaşının babasından şüphelendiklerini, tüm köyün aynı düşüncede olduklarını söyledi. Cinayetin nasıl ortaya çıktığı ile açıklama yapılmazken tutuklanan baba cezaevine yollandı.

Son Dakika 63 yaşındaki katil, kızının 10 yaş küçük sevgilisini öldürüp üzerine beton döktü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)
500
Advertisement