65 yıllık aşk hikayesi! Yaşlı çift aynı gün el ele öldü - Son Dakika

65 yıllık aşk hikayesi! Yaşlı çift aynı gün el ele öldü

21.01.2020 14:01

ABD'nin Missouri eyaletinde yaklaşık 65 yıldır birlikte olan yaşlı çift kaldıkları huzurevinde aynı gün ölüme gitti. Son saatlerinde aynı yatağa yerleştirilen çift el ele öldü.

1
Yaklaşık 65 yıldır birlikte olan çift, aynı gün St.Louis bölgesinde huzurevinde öldü. Morrison çiftinin yatakları, son saatlerinde yan yana yerleştirildi ve el ele tutuşmalarına izin verildi.

2
1955'te Cadılar Bayramın'da tanışan Morrison çifti, tanıştıktan 6 ay sonra dünyaevine girdi ve o günden sonra hiç ayrılmadı.
3
İki çocukları olan çifften Jack, babasının VK Bus Lines şirketini yöneterek geçimini sağladı.
4
O günden sonra mutlu bir evlilik geçiren Morrison çiftinin, uzun evliliklerinin sırrı ise her şeyi birlikte yapmalarında saklı.

5
Jack ve Harriet başarılı evlilikleri boyunca sıradan işlerden yemek yemeğine kadar neredeyse her şeyi birlikte yaptılar.
6
Jack, kahvesini yapmak için her sabah Harriet'ten önce kalktı ve kuaföre giderken eşini arabada saatlerce bekledi. Çift, 65 yıllık sevgi dolu ilişkileri boyunca mümkün olduğu kadar birlikteydi.
7
Ayrılmaz çift Harriet ve John "Jack" Morrison, son anlarını St. Louis, Missouri yakınlarındaki Woodlands Huzurevi'nde yan yana geçirdiler.

8
86 yaşındaki Jack, 11 Ocak 2020 günü sabah saat 03.34'te öldü ve 83 yaşındaki sevgili eşi Harriet o akşam saat 23: 53'te öldü.

Son Dakika 65 yıllık aşk hikayesi! Yaşlı çift aynı gün el ele öldü - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı