93 kişinin öldüğü ABD'de koronavirüs korkusundan insanlar silah almaya başladı - Son Dakika

93 kişinin öldüğü ABD'de koronavirüs korkusundan insanlar silah almaya başladı

15 gün önce

Amerikalılar korona virüsünden dolayı ülkede yaşanacak yemek sıkıntısından dolayı olası yağma olaylarına karşı kendilerini ve ailelerini korumak için silah satan mağazaların önünde uzun kuyruklar oluşturdular.

1
Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ABD'de de panik yarattı. Salgına karşı önlem almak için harekete geçen ABD vatandaşları marketlere akın ederken bir kısım insan ise olası yağmaya karşı silah satan mağazalara koştu.
2
Amerika'da bulunan Asya kökenli insanlar ise krizin sebep olabileceği bir ırkçı saldırılara karşı silah almaya başladıklarını söylediler.
3
Vaka sayısının 3774'e ve ölüm vakalarının 93 olduğu ülkede, insanlar temel gıda ihtiyaçlarını karşılamak için marketlere akın ettiler.
4
Sırada hayatları boyunca silah kullanmakdıklarını ama durumun sosyal bir krize dönüşmesinden korktukları için silah almak zorunda kaldıklarını söyleyen kişiler de bulunuyor.
5
Virüsün kontrol altında olduğunu söyleyen Başkan Trump insanlardan yemek stoğu yapmamalarını ve yemek satan marketlerin hiçbir zaman kapanmayacağını söylemişti.
6
7
8
9
10


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Survivor'da Yasin'le Evrim'in sürpriz yakınlaşması! Yeni bir aşk mı doğuyor? Koronavirüs cinsel ilişki yoluyla bulaşır mı? İşte bu konuda dikkat edilmesi gerekenler Ünlü futbolcu Graziano Pelle'nin model sevgilisinden yürek hoplatan karantina pozları Büyük travma! İtalya'da koronavirüsten ölenlerin tabutunun üzerine kıyafetleri konularak tören yapılıyor Yıldız şarkıcı Rihanna, koronavirüs kapan sporcuyla dalga geçti