Nişanlısıyla sahilde yürüyüş yapan şarkıcı Katy Perry'nin sağ ayağındaki detay şaşkına çevirdi - Son Dakika

Nişanlısıyla sahilde yürüyüş yapan şarkıcı Katy Perry'nin sağ ayağındaki detay şaşkına çevirdi

Anne olmak için gün sayan yıldız şarkıcı Katy Perry, nişanlısı Orlando Bloom, sahilde yürüyüş yaparken görüntülendi. 7 aylık hamile olan şarkıcının, sağ ayağı dikkat çekti. Bazı sosyal medya kullanıcıları Perry'nin 6 tane parmağı olduğunu iddia ederken, bazıları da görünen şeyin kemik olabileceğini belirtti.

1
Yıldız şarkıcı Katy Perry ve nişanlısı ünlü oyuncu Orlando Bloom çifti çocuklarının doğumu için gün sayıyor.

2
7 aylık hamile olan Perry, Bloom ile Kaliforniya'daki Santa Barbara sahilinde objektiflere takıldı.
3
Ünlü şarkıcının, nişanlısı ile yürüyüş yaparken çekilen görüntülerde, Perry'nin sağ ayağı sosyal medyada gündem oldu.
4
Bazı sosyal medya kullanıcıları Perry'nin 6 tane parmağının olduğunu söylerken, bazıları ise kemik çıkığı olabileceğini belirtti.

5
Katy Perry, hamilelik müjdesini Never Worn White şarkısına çektiği kliple vermişti.
6
Başarılı şarkıcı hamileliğini klibinde duyurmasının sebebini ise hayranlarına şu sözlerle açıklamıştı: "Sizinle her şeyi paylaşmayı seviyorum, bu haberi de sizinle en doğru şekilde paylaşmak istedim. Bu güzel haberi klibimde vermeyi tercih ettim çünkü sizinle müzik aracılığıyla konuşuyorum, birbirimizle müzik sayesinde iletişim kuruyoruz."
7
Katy Perry ve Orlando Bloom, Japonya'da yapacakları düğünü koronavirüs salgını sebebiyle ertelemek zorunda kalmışlardı.
8
9
10
11
12

YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Alyssa Milano'nun saçları döküldü Hiçbir fırsatı kaçırmıyorlar! Altın böceğinin en savunmasız olduğu an atağa geçtiler Güzel psikolog Emily Rogawski, paylaşımıyla Trabzonspor taraftarlarını heyecanlandırdı: Beni getirmek istiyorlarsa müsaitim Gülben hızlı davrandı! Basına yakalanmadan bikinili pozunu kendisi paylaştı Hamile kalamadığı için doktora giden genç kadının erkek olduğu ortaya çıktı