7 yaşındaki kız canlı ders sırasında cinsel saldırıya uğradı, öğretmeni anında telefona sarıldı - Son Dakika

7 yaşındaki kız canlı ders sırasında cinsel saldırıya uğradı, öğretmeni anında telefona sarıldı

18.10.2020 16:46

Amerika Chicago'da 7 yaşındaki bir kız öğrenci online ders sırasında bir adamın cinsel saldırısına uğradı. Öğrencinin bir adam tarafından cinsel ilişkiye zorlandığını gören öğretmeni hemen okul müdürünü ve polisi aradı.

1
İğrenç olay Amerika'da online ders sırasında gerçekleşti. Öğretmen, 7 yaşındaki kız öğrencisinin bir adam tarafından cinsel istismara uğradığı anlara şahit oldu.

2
Öğretmenin haber vermesi üzerine polis ekipleri, öğleden sonra olayın meydana geldiği eve baskın yaparak küçük kıza cinsel istismarda bulunan kişiyi göz altına aldı.

3
Adamın sorgusu devam ederken, Comer çocuk hastanesinde tedavi altına alınan küçük kızın durumu hakkında açıklama yapılmadı.
4
Polis, kızı cinsel ilişkiye zorlayan kişinin kız ile bağlantısı hakkında yorum yapmadı.
5
Olay ile ilgili soruşturmaya Aile ve Çocuk servisi de dahil oldu.

Son Dakika 7 yaşındaki kız canlı ders sırasında cinsel saldırıya uğradı, öğretmeni anında telefona sarıldı - Son Dakika

YORUMLAR (1)
  • DİYECEK SÖZ YOK: ALLAH BELANI VERSİNN..... SENİN İNSAN OLARAK YARADILDIĞINDAN BİLE ŞÜPHELİYİM... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı