Son Dakika Haberleri: 7 Yıl Annesinin Cesediyle Birlikte Yaşadı

7 Yıl Annesinin Cesediyle Birlikte Yaşadı

8 yıl önce

1
İstanbul'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Fatih'te, Nazan Öncel adlı kadının 7 yıl annesinin cesediyle birlikte yaşadığı anlaşıldı.
2
Şehremini'de bir apartmanın en üst katında oturan Nazan Öncel dün bozuk olan buzdolabını satmak için hurdacı Hasan Çetinkaya'yı evine çağırdı.
3
Eve giden Çetinkaya, üzerinde yorgan örtülü kanepeyi de almak istedi. Nazan Öncel'in itirazına rağmen yorganı kaldıran Çetinkaya, tamamen çürümüş, kemikleri kalmış cesedi görünce dışarı kaçıp polise haber verdi.
4
Eve gelen polisler 88 yaşındaki annesi Emine Öncel'i 7 yıl önce vefat ettiği yatağında olduğu gibi bekleten Nazan Öncel'i gözaltına aldı. Üzerinde hırkası bulunan kemikler otopsi için adli tıp kurumuna kaldırıldı.
5
Şaşkına dönen mahalleli "Ceset nasıl kokmadı, hayretler içerisindeyiz" dedi. Nazan Öncel'in akli dengesinin yerinde olmadığı, 20 yıl önce ölen babasından bağlanan 275 TL yetim aylığı ile geçindiği bildirildi.
6
7
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 31.07.2012 07:57 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Müslüm filminin yıldızı Şahin Kendirci son haliyle şaşırttı! Aylardır kayıp olan genç mankenin cesedine ulaşıldı! Cinayetin her detayı kan dondurdu Karanlıkta yaşıyordu, 21 yıl sonra kendini gördü! İlk sözleri yüreklere dokundu Çözülmez denen her düğümü çözüyor! Bakın Müge Anlı nereli Bu adada yaşamak yürek ister! Ölümün kıyısında tatil yapıyorlar