7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı - Son Dakika

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı

20.01.2021 13:53

Japonya'da yaşayan bir adam Google Google Earth'de gezinirken yedi yıl önce vefat eden babasının görüntülerini buldu. Gördüğü manzara karşısında duygulanan adam "Umarım Google Earth bu yerin fotoğrafını güncellemez" dedi.

1
Google Earth, sanal olarak tüm dünyayı sokak sokak gezmenize olanak sağlıyor. Dünya üzerindeki uydulardan alınmış en güncel görüntülerle birlikte Google Earth sayesinde pek çok yeri görebilmek mümkün. Bunun yanı sıra, Google Earth şimdiye kadar gizemli birçok olayın aydınlanmasını da sağladı.

2
Batık uçaklardan gizemli çöl desenlerine kadar pek çok görüntü Google Earth sayesinde yakalandı. Şimdi de bu uygulama sayesinde Japonya'da yaşayan bir adam, yedi yıl önce vefat eden babasının görüntülerini buldu.
3
Japonya'da yaşayan bir adam ebeveynlerinin evini Google Earth'te aramaya karar verdi.

4
Twitter'da @TeacherUfo kullanıcı adıyla deneyimlerini paylaşan adam, Google Earth'te gezinirken, 7 yıl önce vefat eden babasına rastladığını yazdı.
5
Uydu görüntülerini paylaşan @TeacherUfo; "Babam annemin eve dönmesini bekliyor olmalıydı. Babam sessiz ama nazik bir adamdı, umarım Google Earth bu yerin fotoğrafını güncellemez. " yorumunda bulundu. Bu dokunaklı tweet 600 binden fazla kişi tarafından beğenildi.

6
Babasının görüntülerini yayınlayan adamın paylaştığı bu tweet diğer kullanıcılara da ilham verdi ve birçok kullanıcı kendileri için duygusal anlamda değerli olan yerleri Google Earth'te aradı;

7
Bir kullanıcı "Tweetinizi görünce Google Earth'e girdim ve büyükannemi tarlada çalışırken buldum. Geçen yıl vefat etti. Büyükannemi bu şekilde görebildiğim için minnettarım "

YORUMLAR (2)
500

Son Dakika 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı - Son Dakika


Advertisement