70 Metre Yükseklikte Çıplak Şov - Son Dakika

70 Metre Yükseklikte Çıplak Şov

26.08.2010 11:05

1
Beşiktaş Bebek'teki Kortel Korusu'nda bulunan 70 metre yüksekliğinde Avrupa-Asya Yüksek Gerilim Hattı'na çıkan adının Hasan olduğu öğrenilen bir kişi, izleyenleri hayrete düşürecek hareketlerde bulundu. 50 metre yüksekte elbiselerini çıkarıp çırılçıplak kalan genç adam zirvede akrobatlara taş çıkaracak hareketler yaptı.. 70 metre yüksekte 15 santim genişliğinde profil bir demir üzerinde yürüyen adamın ayrıca alkollü olduğu gözlendi.
2
Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, merdivenlerin bu yaksekliğe çıkamaması üzerine genç adamı izlemekle zorunda kaldı.. 70 metre yüksekliğin en tepesinde bir süre yürüyen genç adam son olarak güneşe doğru uzanarak selam verdi. Aşağıda bekleyen polis ve arkadaşlarının inmesi konusunda uyarılarına bir süre kulak vermeyen genç adam, sık sık 'ben Şaban'ım Şaban', diyerek aşağıdakilere seslenmeye çalıştı.
3
Çevredekiler tarafından tanınan adamın aşağı da bekleyen üç köpeği de o yukarıdayken durmadan havladı.
4
İzleyenlerin yüreğini ağzına getirecek hareketlerde bulunan genç adam, itfaiye ve ambulansın gitmesi durumunda aşağıya ineceğini söyledi. zaman zaman aşağıya atlayacak gibi yapan genç adam yoğun ikna çabaları üzerine aşağıya indi.
5
Aşağı indikten sonra keyifli olduğu gözlenen adamın köpekleriyle girdiği diyalog da ilgi çekiciydi. Kendisini gözaltına alan polis aracına yaklaşan köpeklere 'siz burada kalın ben gelecem' diye seslendi. Polis aracı ilerlerken köpeklerde sürekli aracın peşinden gitti.
6
7
8
9

Son Dakika 70 Metre Yükseklikte Çıplak Şov - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı