Son Dakika Haberleri: 70 Metre Yükseklikte Çıplak Şov

70 Metre Yükseklikte Çıplak Şov

10 yıl önce

1
Beşiktaş Bebek'teki Kortel Korusu'nda bulunan 70 metre yüksekliğinde Avrupa-Asya Yüksek Gerilim Hattı'na çıkan adının Hasan olduğu öğrenilen bir kişi, izleyenleri hayrete düşürecek hareketlerde bulundu. 50 metre yüksekte elbiselerini çıkarıp çırılçıplak kalan genç adam zirvede akrobatlara taş çıkaracak hareketler yaptı.. 70 metre yüksekte 15 santim genişliğinde profil bir demir üzerinde yürüyen adamın ayrıca alkollü olduğu gözlendi.
2
Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, merdivenlerin bu yaksekliğe çıkamaması üzerine genç adamı izlemekle zorunda kaldı.. 70 metre yüksekliğin en tepesinde bir süre yürüyen genç adam son olarak güneşe doğru uzanarak selam verdi. Aşağıda bekleyen polis ve arkadaşlarının inmesi konusunda uyarılarına bir süre kulak vermeyen genç adam, sık sık 'ben Şaban'ım Şaban', diyerek aşağıdakilere seslenmeye çalıştı.
3
Çevredekiler tarafından tanınan adamın aşağı da bekleyen üç köpeği de o yukarıdayken durmadan havladı.
4
İzleyenlerin yüreğini ağzına getirecek hareketlerde bulunan genç adam, itfaiye ve ambulansın gitmesi durumunda aşağıya ineceğini söyledi. zaman zaman aşağıya atlayacak gibi yapan genç adam yoğun ikna çabaları üzerine aşağıya indi.
5
Aşağı indikten sonra keyifli olduğu gözlenen adamın köpekleriyle girdiği diyalog da ilgi çekiciydi. Kendisini gözaltına alan polis aracına yaklaşan köpeklere 'siz burada kalın ben gelecem' diye seslendi. Polis aracı ilerlerken köpeklerde sürekli aracın peşinden gitti.
6
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 26.08.2010 11:05 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!