70 yaşındaki Çinli adam, engelli kızı eve kilitleyip yıllarca cinsel istismarda bulundu - Son Dakika

70 yaşındaki Çinli adam, engelli kızı eve kilitleyip yıllarca cinsel istismarda bulundu

15 gün önce

Çin'in Hebei vilayetinde yaşayan 70 yaşındaki adam, engelli bir kızı 20 yıl boyunca evine kilitleyip yıllarca tecavüz etti.

1
Çin'in Hebei vilayetinde yaşayan 70 yaşındaki Dong isimli adam, eşini dövdüğü iddiasıyla köylüler tarafından şikayet edildi.
2
Şikayet sonrası yapılan araştırmada yaşlı adamın engelli eşini dövdüğü ve tecavüz ettiği, kadından 2 tane de çocuğu olduğu ortaya çıktı.

3
2 çocuğunu sattı!
2 çocuğunu sattı!
Komşuları, 70 yaşındaki adamı "İnsan kaçakçılarını bulduğu ve çocuklarını sattı" diye suçladı.
4
'Arazide buldum karım yaptım'
Arazide buldum karım yaptım
Komşuların şikayeti üzerine yakalanan Dong, kadını bir arazide sahipsiz bir şekilde bulduğunu evine getirip eşi yaptığını söyleyerek kendini savundu.
5
Dong, karısının konuşamadığını başkaları tarafından dövüldüğünü kendisinin dövmediğini söyledi.
6
Olayın ortaya çıkmasından sonra gazeteciler kadının zorla tutulduğu eve girip fotoğraf çekip basınla paylaştılar.

7
Mafangying köyünde meydana gelen olay ile ilgili yetkililer soruşturmanın devam ettiğini söyledi. Yerel yetkililer, rapor sosyal medyada trend haline geldikten sonra konuyu araştırmak için bir ekip oluşturdu.

Haber Yayın Tarihi: 07.01.2020 10:14 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi Buz hokeyinin kalça kraliçesi Andreja Rituper, Ferrari benzetmesiyle olay oldu! Donan göl üzerinde hatıra fotoğrafı çektirdiler! Ortaya birbirinden ilginç kareler çıktı

Son Dakika Haberleri