70 yaşındaki kadın, kocasının tedavisi için koşu yarışına katılıp birinci oldu! - Son Dakika

70 yaşındaki kadın, kocasının tedavisi için koşu yarışına katılıp birinci oldu!

8 gün önce

Sevdiğiniz için neleri göze alırdınız? Hindistan'da yaşayan 70 yaşındaki kadın, hasta kocasını tedavi ettirebilmek için koşu yarışına katılıp birinci oldu. Hikayesi öyle etkileyiciydi ki şimdi onun hayatı film konusu oldu, başrol oyuncu ise kendisi.

1
Hindistan'ın batı Maharashtra eyaletinde yaşayan 70 yaşındaki Lata Bhagwan Kare, hikayesiyle tüm dünyanın gıptayla baktığı bir isim oldu.
2
70 yaşındaki Kare'nin eşi hastaydı ve MR çekilebilmesi için 5 bin rupi (yaklaşık 422 TL) para lazım oldu. Kare, bu parayı nasıl bulacağının yollarını aramaya başladı.
3
Kare, sürekli yürümek zorunda kaldığı için mahalledeki çocuklar ona koşu yarışı olduğunu ve yarışmada kazanabileceğini söyledi.
4
Yarışmaya katılma fikri Kare'nin kafasına yattı.
5
Antrenmanlara başladı. Kocasının tedavisi için gereken parayı kazanmak için otobüslerle bile yarıştığı oldu.
6
Ve nihayet Kare, koşu yarışında birinci oldu ve o paraya kavuştu.
7
Kare'nin tüm yüreklere dokunan, dünyada yankı uyandıran hikayesi şimdi film oluyor, başrolde ise kendisi var...
8

Haber Yayın Tarihi: 12.02.2020 12:30 

YORUMLAR (7)


Diğer Galeriler

Ünlü yönetmenin 23 yaşındaki kızı yetişkin film yıldızı oldu! Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'ine sert eleştiri: Görüntü var, ses yok! Sibirya'da -30 derece soğuğa rağmen sokakta yaşıyorlar! Yürekleri acı dolu evsizlerden kareler Zemheri'nin masum güzeli Elvan'a bir de Instagram'da bakın! İddialı pozlarıyla büyülüyor 3 çocuğunun bulunduğu aracı ateşe veren eski yıldız sporcu kendisini bıçaklayarak intihar etti