70 yaşındaki Perran Kutman'ın bikinili pozlarına beğeni yağdı - Son Dakika

70 yaşındaki Perran Kutman'ın bikinili pozlarına beğeni yağdı

12 gün önce

70 yaşındaki usta oyuncu Perran Kutman'ın Instagram hesabından hayranları tarafından 1978'de çekilmiş bikinili pozları paylaşıldı.

1
Hababam Sınıfı'nın Hürrem Hocası, 80'lerin Sabayat'ı, 90'ların Perihan Abla'sı, 2000'lerin Afet Hoca'sı, komedinin kadın duayenlerinden olan Perran Kutman'ın hayranları tarafından yönetilen sosyal medya hesabında usta oyuncunun cesur pozlarıyla nostalji yolculuğuna çıkıldı.
2
Hesap Kutman'ın, 1978'de sevdikleriyle denizde eğlendiği anların fotoğrafını paylaştı.
3
Paylaşıma düşülen "Güzel günlerden bir kare daha. Temmuz 1978 ve sevgili Esmeray. 'Böyle şeyler paylaşmayın' diyenler bu fotoğraflarda hiçbir kötülük yok. Keşke bu kadar çok tepkiyi daha önemli konularda gösterseniz." notla da olumsuz yorum yapan takipçilere göndermede bulunuldu.

4
"Temmuz 1978. Arşiv için Gökhan beye teşekkürler" notlu paylaşım neredeyse bir ilkti.
5
70 yaşındaki Kutman'ı neredeyse ilk defa bikinili gören takipçileri şaşkınlıklarını dile getirirken, başarılı oyuncuyu beğenmeyi de ihmal etmedi.
6
PERRAN KUTMAN KİMDİR?
PERRAN KUTMAN KİMDİR?
1949 yılında İstanbul'da dünyaya gelen ve küçük yaşta oyunculupa ilgi duyan Perran Kutman'ın gerçek adı Perran Kanat.
7
Usta sanatçı, özellikle komedi türünde çok başarılı performanslar sergilemiş, Perihan Abla dizisinde canlandırdığı karakterle 7'den 70'e tüm TV izleyicisinin gözdesi olmuştur.
8
Türk tiyatrosunun ve sinemasının yetiştirdiği en yetenekli bayan oyunculardan biri olan Kutman, kariyeri boyunca rol aldığı tüm yapımlarda saygın duruşunu korumuştur.
9
Gırgıriye, Görgüsüzler, Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor, Köyden İndim Şehire sanatçının önemli filmlerinden bazılarıdır.

Haber Yayın Tarihi: 06.01.2020 05:19 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Genç fenomen, Katie Price'a benzemek için 140 bin liralık göğüs ameliyatı oldu Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri Magazin dünyasına bomba gibi düşen iddia: Rihanna, milyarder Arap iş adamından ayrıldı! Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri

Son Dakika Haberleri