70 Yıl Kapalı Kalan Evden Yasak Aşkın Belgeleri Çıktı - Son Dakika

70 Yıl Kapalı Kalan Evden Yasak Aşkın Belgeleri Çıktı

07.01.2014 10:15

Paris'te 70 yıl kapalı kalan evden ünlü İtalyan ressam Giovanni Boldini tarafından De Florian'ın büyükannesine yazılmış yasak aşkın belgeleri çıktı.

1
70 yılı aşkın süredir terkedilmiş halde duran dairenin mirasçıları, eve girdiklerinde hiç beklemedikleri bir yasak aşk hikayesiyle karşılaştı.
2
Evin sahibesi De Florian Paris'teki bu güzel dairesini 2. Dünya Savaşı çıkmadan hemen önce terketmiş ve Güney Fransa'ya yerleşmişti.
3
91 yaşında vefat ettiğinde dairesi 70 yılı aşkın süredir terkedilmiş bir halde bekliyordu.
4
Saati 1930'larda durduran bu daire içinde bir de gizli hazine saklıyordu. Pembe elbiseli güzel bir kadının resmini... Mirasçılar bu muhteşem resimle beraber kurdeleli aşk mektupları da buldu.
5
Bu mektuplar İtalyan ünlü ressam Giovanni Boldini tarafından De Florian'ın büyükannesine yazılmıştı.
6
Anlaşılan o ki De Florian'ın güzel büyükannesi Boldini'nin ilham perisi ve ünlü ressam evli olmasına rağmen sevgilisiydi.
7
Bu inanılmaz hikaye evle birlikte oraya çıkınca muhteşem resim de açık arttırmada 3 milyon dolara satıldı.
8
İşte ilham perisi Marthe de Florian'ın muhteşem resmi...

Son Dakika 70 Yıl Kapalı Kalan Evden Yasak Aşkın Belgeleri Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı