74. Altın Küre Ödül Töreni'nin En Renkli Anları - Son Dakika

74. Altın Küre Ödül Töreni'nin En Renkli Anları

09.01.2017 11:10

1
Açılış için hazırlanan müzikal büyük beğeni aldı!
Açılış için hazırlanan müzikal büyük beğeni aldı!
Altın Küre'nin sunucusu Jimmy Fallon, geceden altı ödülle dönen müzikal film 'La La Land'den esşinlenerek hazırlanan müzikal açılış ile çok konuşuldu.
2
Sarah Paulson, en yakın arkadaşının dudağından öptü!
Sarah Paulson, en yakın arkadaşının dudağından öptü!
'People v. O.J. Simpson' adlı yapımdaki rolüyle TV mini dizi dalında 'En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu' seçilen Sarah Paulson ile en iyi arkadaşı Amanda Peet kırmızı halıda böyle öpüştü.

3
4
Brad Pitt, ilk kez bir ödül törenine Angelina Jolie'siz katıldı.
Brad Pitt, ilk kez bir ödül törenine Angelina Joliesiz katıldı.
Sahibi olduğu Plan B yapım şirketinin 'Moonlight' adlı filmini sunmak üzere sahnede yer aldığında seyircilerden güçlü alkış aldı.

5
Evan Rachel Wood, elbise değil smokin giydi!
Evan Rachel Wood, elbise değil smokin giydi!
Evan Rachel Wood, kırmızı halıda alışılmışın aksine smokinle poz verdi.

6
Meryl Streep, Donald Trump'ı eleştirdi!
Meryl Streep, Donald Trumpı eleştirdi!
Altın Küre Cecil B. DeMille adlı yaşam boyu onur ödülünün sahibi olam Meryl Streep, isim vermeden seçilmiş Başkan Donald Trump'ı kampanyasındaki tutumundan dolayı eleştirdi.

7
Ryan Gosling, duygu dolu 'teşekkür' konuşmasıyla eşi Eva Mendes'i gözyaşlarına boğdu!
Ryan Gosling, duygu dolu teşekkür konuşmasıyla eşi Eva Mendesi gözyaşlarına boğdu!
'La La Land' filmindeki performansıyla 'En İyi Erkek Oyuncu' seçilen Ryan Gosling, eşi Eva Mendes hakkında yaptığı duygusal konuşmayla herkesi etkiledi. Konuşma esnasında Eva Mendes gözyaşlarını tutamadı. Gosling şöyle konuştu: "Tek bir kişiye düzgün bir şekilde teşekkür etmeyi denemek istiyorum. Ben şarkı söylerken, dans ederken, piyano çalarken ve bir filmde yaşayabileceğim en iyi tecrübelerden birine sahip olurken eşim kızımı büyüttü, ikinci bebeğimize hamile ve kardeşinin kanserle mücadelesine yardım ediyordu. Bütün bunları benimsememiş olsaydı, bu tecrübeye sahip olamazdım, bugün burada benden başkası olurdu."

Son Dakika 74. Altın Küre Ödül Töreni'nin En Renkli Anları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yavru Vatan'ın milli arabası Günsel Türkiye'de! Fiyatıyla ilgili de açıklama var Yaşlandıkça güzelleşen efsane! 36 yıl önce de harikaydı şimdi de Kansere yenik düştü! MasterChef Junior yarışmacısı Ben Watkins hayatını kaybetti Burada yaşamak yürek ister! Dev kayaların altındaki köy görenleri hayrete düşürüyor Sosyal medya şahlandı! Kafa karıştıran kısıtlama saatlerini fena ti'ye aldılar