77 Yaşındaki Dede Adam Bıçakladı - Son Dakika

77 Yaşındaki Dede Adam Bıçakladı

19.08.2010 15:22

1
TEKİRDAĞ'da koltuk değnekleri yardımı ile yürüyen 77 yaşındaki emekli Mümin Güldal, arsasını satması için kendisini tehdit ettiğini öne sürdüğü bir kişiyi bıçakla, diğerini de döverek yaraladığı için gözaltına alındı.
2
Olay bugün saat 10:00 sıralarında Yavuz Mahallesi Hükümet Caddesi üzerinde meydana geldi. İddialara göre, pazar alışverişi için çarşıya çıkan 77 yaşındaki emekli Mümin Güldal'ın önünü 55 yaşındaki Mustafa Kırcak ve 28 yaş«MD+BO»«MD-BO»ındaki Ayhan Dönmez keserek Gürdal'ın kendisine ait olan 400 metre kare arsasını kendilerine satması için tehdit etti. Arsasını satmak istemeyen Gürdal, cebinden çıkardığı bıçak ile 55 yaşındaki Mustafa Kırcak'ı karnına saplayarak yaraladı.
3
Kırcak yere yığılırken, Mümin Gürdal bu kezde elinden bıçağı almaya çalışan Ayhan Dönmez'i koltuk değnekleri ile dövdü.
4
Çevredeki vatandaşlar tarafından ayrılan kavga sonucu yaralanan Mustafa Kırcak ve Ayhan Dönmez için ambulans çağrıldı. Tekirdağ Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan Mustafa Kırcak'ın karnındaki bıçak yarası nedeniyle çok kan kaybettiği ve hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Ayhan Dönmez ise ayakta tedavi edildikten sonra Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.
5
Olay yerine gelen polis ekipleri ise koltuk değnekleri yardımı ile yürüyen 77 yaşındaki Mümin Gürdal'ı elindeki bıçak ile gözaltına aldı. Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilen Güldal, polis otosundan inmekte güçlük çekti.
6
Polis ekipleri yürümekte bile zorlanan Mümin Gürdal'a "Dede daha yürüyemiyorsun ama olay yapmayı biliyorsun. Senin neyine adam bıçaklamak dedi. Hastanedeki sağlık kontrolünün ardından Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen 77 yaşındaki Mümin Güldal, "Arazi yüzünden daha önce beni dövdüler. Bende bıçakladım. Pişmanım" dedi.
7
8

Son Dakika 77 Yaşındaki Dede Adam Bıçakladı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor