80'lik Emekli Papaz ve 25 Yaşındaki Eşinin Arası Düzeldi! Artık Kimseyi Umursamıyorlar - Son Dakika

80'lik Emekli Papaz ve 25 Yaşındaki Eşinin Arası Düzeldi! Artık Kimseyi Umursamıyorlar

26.12.2018 12:23

80 yaşındaki emekli papaz Philip Clements, 25 yaşındaki eşi Florin Marin ile yaşadığı kısa süreli ayrılıktan sonra yeniden bir araya geldi.

1
2
80 yaşındaki Philip Clements ve 25 yaşındaki Florin Marin, ilişkilerinden bahsetti
3
80 yaşındaki Philip Clements eşiyle kısa ayrılığını şöyle tarif etti: Ayrıldığımızda resmen depresif bir çöküş yaşadım. Bir kol veya bacağını kaybetmek gibiydi. Ona ihtiyacım olduğunu kesinlikle biliyordum. Bu şeyleri bilimsel olarak açıklayamazsınız.Çok aşığım.
4
5
Ayrılıktan kısa bir süre sonra Papaz Clements, bir canlı yayına katılıp, ayrılığın kendilerine iyi gelmediğini itiraf etti. "Florin'le tekrar birlikte olabileceğimizi görmek istiyorum. Belki de bu bizim için son şans. Ayrı kaldığımız zamanlarda fark ettim. Ben Florin'i çok özledim." Florin, bu sözler üzerine canlı yayına gelip ilişkilerine devam etmeye tamam dedi.
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika 80'lik Emekli Papaz ve 25 Yaşındaki Eşinin Arası Düzeldi! Artık Kimseyi Umursamıyorlar - Son Dakika

YORUMLAR (38)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı