Son Dakika Haberleri: 80'lik Emekli Papaz ve 25 Yaşındaki Eşinin Arası Düzeldi! Artık Kimseyi Umursamıyorlar

80'lik Emekli Papaz ve 25 Yaşındaki Eşinin Arası Düzeldi! Artık Kimseyi Umursamıyorlar

11 ay önce

80 yaşındaki emekli papaz Philip Clements, 25 yaşındaki eşi Florin Marin ile yaşadığı kısa süreli ayrılıktan sonra yeniden bir araya geldi.

1
2
80 yaşındaki Philip Clements ve 25 yaşındaki Florin Marin, ilişkilerinden bahsetti
3
80 yaşındaki Philip Clements eşiyle kısa ayrılığını şöyle tarif etti: Ayrıldığımızda resmen depresif bir çöküş yaşadım. Bir kol veya bacağını kaybetmek gibiydi. Ona ihtiyacım olduğunu kesinlikle biliyordum. Bu şeyleri bilimsel olarak açıklayamazsınız.Çok aşığım.
4
5
Ayrılıktan kısa bir süre sonra Papaz Clements, bir canlı yayına katılıp, ayrılığın kendilerine iyi gelmediğini itiraf etti. "Florin'le tekrar birlikte olabileceğimizi görmek istiyorum. Belki de bu bizim için son şans. Ayrı kaldığımız zamanlarda fark ettim. Ben Florin'i çok özledim." Florin, bu sözler üzerine canlı yayına gelip ilişkilerine devam etmeye tamam dedi.
6
7
8
9
10
11
12
13
14Haber Yayın Tarihi: 26.12.2018 12:23 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Charlie'nin Melekleri galasına dekolte damgası! Tül elbisesiyle gözleri şaşı etti Yıldız futbolcu Neymar'ın yeni aşkı, bikinili pozlarıyla kendine hayran bırakıyor! Cinsel ilişki fantezisi genç çiftin sonu oldu! Metal çubukla saldırdı Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak!