8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! - Son Dakika

8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi!

11.11.2019 14:29

Hamileliğinin son dönemlerini yaşayan ünlü oyuncu Müge Boz, hamilelik sürecinde kendisini daha dişi hissettiğini söyleyerek cesur pozlar verdi.

1
Geçtiğimiz aylarda, bikinisiyle verdiği hamilelik pozuyla büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Müge Boz, bu kez iç çamaşırlı pozlarıyla nefes kesti.
2
Eşi Caner Erdeniz ile objektif karşısına geçen Boz, ünlü fotoğrafçı Fırat Meriç'e poz verdi.
3
Hamilelik sürecinde kendisini daha kadınsı hissettiğini söyleyen Boz, ''Hayatımın en önemli dönüm noktalarından birini bu fotoğraflarla ölümsüzleştirmek istedim. Konsepti ben belirledim, kıyafetleri de kendim seçtim.

4
Cicili bicili kıyafetler istemedim. Çünkü tam tersine daha dişi, daha kadınsı, daha özgüvenli, ayakları yere basan bir ruh hali içindeyim. Hamilelik süreci, kadının en dişi ve en çekici olduğu dönem bence.'' diyerek hamilelik süreciyle ilgili görüşlerini dile getirdi.

5
6
7
8
9
10

Son Dakika 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! - Son Dakika


YORUMLAR (19)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden Sokaklarda çöpleri karıştırarak yaşayan ünlü model, onu bu hale getirenlere öfke kustu Kim der ki 49 yaşında! Beni Affet'in yıldızı görünüşüyle parmak ısırtıyor Ekranların deniz gözlü güzeli bir anda mesleği bırakmıştı! Nedeni ortaya çıktı