8 Bebeğin Katili Anne - Son Dakika

8 Bebeğin Katili Anne

30.07.2010 15:20

1
Fransa'yı Şok Eden Cani Anne 8 Bebeğini Doğduktan Hemen Sonra Boğarak Öldürdüğünü İtiraf Etti.

2
Fransa'da 47 yaşındaki Dominique Cottrez'in, dünyaya getirdiği 8 bebeğini doğduktan hemen sonra boğarak öldürdüğünü, cesetleri bir evin bahçesi ve garajına gömdüğünü açıklaması, Avrupa'da şok etkisi yarattı.
3
Fransa, geçen Mart ayında, 6 bebeğini doğar doğmaz öldürüp evinde sakladığını itiraf etmesinden sonra benzer olayla sarsıldı.
4
Son olay, Villers-au-Terte Köyü'ndeki ev satın alan ailenin, bahçede bebek cesetlerine ait kemikler bulması ve durumu polise haber vermeleri üzerine ortaya çıktı.
5
Polis köyde çifte ait evde de arama başlatırken diğer cesetlere de ulaştı.
6
Avrupa'daki bütün kanallarda geniş yer alan habere göre, yetişkin 2 çocuğu bulunan Dominique Cottrez, hamile kaldığından eşinin haberdar olmadığını da itiraf etti.
7
Fransa'nın kuzeyinde Lille kenti yakınlarındaki Villers-au-Terte köyünde, bir evin bahçesi ve garajında 8 bebeğin gömüldüğü ortaya çıktı.
8
Güvenlik güçlerinin gözaltına aldığı Dominique Cottrez?in evinde bebek cesetlerinden 2?sini bahçede poşete, 6?sını garajda poşet içerisinde gömdüğü anlaşılınca tutuklandı.
9
Olayla ilgili gözaltına alınan Dominique Cottrez?in eşinin dehşet veren olaydan bilgisi olmadığı saptanınca serbest bırakılması kararlaştırıldı.
10
11
12

Son Dakika 8 Bebeğin Katili Anne - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Görüntüler Palandöken'de çekildi! Rus turistler kayak pistine çıkıp bir anda bornozlarını çıkardılar Çıplak fotoğraflarını cinsel içerikli sitede satışa çıkaran anne, çocuklarının başını yaktı 18 yıl önceki fotoğraf, "Estetiğim yok" diyen Özge Ulusoy'u yalancı çıkardı Hamile kaldığı sevgilisiyle evlenmesine izin vermeyen ailesini katleden kadın idam edilecek Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor