8 Bebeğin Katili Anne - Son Dakika

8 Bebeğin Katili Anne

30.07.2010 15:20

1
Fransa'yı Şok Eden Cani Anne 8 Bebeğini Doğduktan Hemen Sonra Boğarak Öldürdüğünü İtiraf Etti.

2
Fransa'da 47 yaşındaki Dominique Cottrez'in, dünyaya getirdiği 8 bebeğini doğduktan hemen sonra boğarak öldürdüğünü, cesetleri bir evin bahçesi ve garajına gömdüğünü açıklaması, Avrupa'da şok etkisi yarattı.
3
Fransa, geçen Mart ayında, 6 bebeğini doğar doğmaz öldürüp evinde sakladığını itiraf etmesinden sonra benzer olayla sarsıldı.
4
Son olay, Villers-au-Terte Köyü'ndeki ev satın alan ailenin, bahçede bebek cesetlerine ait kemikler bulması ve durumu polise haber vermeleri üzerine ortaya çıktı.
5
Polis köyde çifte ait evde de arama başlatırken diğer cesetlere de ulaştı.
6
Avrupa'daki bütün kanallarda geniş yer alan habere göre, yetişkin 2 çocuğu bulunan Dominique Cottrez, hamile kaldığından eşinin haberdar olmadığını da itiraf etti.
7
Fransa'nın kuzeyinde Lille kenti yakınlarındaki Villers-au-Terte köyünde, bir evin bahçesi ve garajında 8 bebeğin gömüldüğü ortaya çıktı.
8
Güvenlik güçlerinin gözaltına aldığı Dominique Cottrez?in evinde bebek cesetlerinden 2?sini bahçede poşete, 6?sını garajda poşet içerisinde gömdüğü anlaşılınca tutuklandı.
9
Olayla ilgili gözaltına alınan Dominique Cottrez?in eşinin dehşet veren olaydan bilgisi olmadığı saptanınca serbest bırakılması kararlaştırıldı.
10
11
12

YORUMLAR
500

Son Dakika 8 Bebeğin Katili Anne - Son Dakika


Advertisement