8 yaşındaki kız öğrenci sınıfındaki bir kız arkadaşından hoşlandığını söyleyince okuldan atıldı - Son Dakika

8 yaşındaki kız öğrenci sınıfındaki bir kız arkadaşından hoşlandığını söyleyince okuldan atıldı

29.01.2021 17:00

Amerika'nın Oklahoma eyaletinde Hristiyan okuluna giden 8 yaşında bir kız öğrenci hemcins arkadaşından hoşlandığını söyleyince okuldan atıldı. Okuldan atılan öğrencinin annesi, kızının ayrımcılığa uğradığını söyleyerek duruma isyan etti.

1
Anne Delanie, Rejoice okulunun müdür yardımcısının, kızının arkadaşına hoşlandığını söylemesinden sonra kızını odasına çağırdığını söyledi.
2
Anne, müdür yardımcısının kızına İncil'in eşcinsel bir evliliğe izin vermediğini söylediğini belirtti.
3
Anne, daha sonra müdür yardımcısının kendisini çağırdığını ve bir kızın başka bir kıza ilgi duyması hakkında ne düşündüğünü sorduğunu söyledi.
4
Bunun olağan bir durum olduğu cevabını vermesinden sonra müdür yardımcısının afalladığını söyleyene anne, okul yöneticilerinin arkadaşına kendisinden hoşlandığını söyleyen kızını ve diğer kardeşini okuldan kovduğunu söyledi.
5
Anne, okulun çocuklarını öğretmenlerinden ve arkadaşlarından ayırdığını söyleyerek tepki gösterdi. Olay ile ilgili Rejoice Hristiyan okulu açıklama yapmadı.

Son Dakika 8 yaşındaki kız öğrenci sınıfındaki bir kız arkadaşından hoşlandığını söyleyince okuldan atıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu Görüntüler dün geceden! Ünlüler, villada sabaha kadar vur patlasın çal oynasın kaçak parti yaptı Daireler, merdivenler, posta kutuları! Sıcaklığın eksi 50 dereceye düştüğü yerde her şey buz tuttu 2 kadın öğretmen, 18 yaşındaki öğrenciyi eve davet edip üçlü ilişkiye girdi Bu yıl kırmızı halı bambaşkaydı! İşte 2021 Altın Küre Ödülleri'nin en şık ünlüleri