8 yaşındaki küçük kız, altını ıslattığı gerekçesiyle üvey annesi ve babası tarafından boğularak öldürüldü - Son Dakika

8 yaşındaki küçük kız, altını ıslattığı gerekçesiyle üvey annesi ve babası tarafından boğularak öldürüldü

23.08.2020 16:32

Amerika'da 8 yaşındaki Autumn Hallow adındaki küçük kız, küvette boğulmuş bir şekilde bulundu. Dehşete düşüren olay sonrası 30 yaşındaki baba Brett Jason Hallow ve 28 yaşındaki üvey anne Sarah Kay Hallow tutuklandı. Küçük kızın, altını ıslattığı için üvey annesi ve öz babası tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

1
Amerika'da "Bu nasıl zalimlik?" dedirten bir olay yaşandı. 8 yaşındaki küçük kız öz babası ve üvey annesi tarafından altına ıslattığı gerekçesiyle boğularak öldürüldü. Olay sonrası çift tutuklandı.
2
Üvey anne, polise verdiği ifadede Autumn'un, kendisine duş alacağını söylediğini uzun süre banyoda çıkmayınca kendisini kontrol etmek için banyoya girdiği ve küvette cansı bedenini yüz üstü gördüğünü söyledi. Baba ise karısının çığlıkları duyunca banyoya girdiğini ve polisi aradığını söyledi.

3
4
Hayatını kaybeden Autumn'ın 6 yaşındaki erkek kardeşi, polise babasının ve üvey annesinin sürekli Autumn'u altını ıslatınca veya yaramazlık yapınca onu zorla uyku tulumunun içine koyup bağlayarak cezalandırdıklarını söyledi.

5
Çocuk ayrıca Autumn, ölmeden önce babasının ve üvey annesinin de banyo da olduklarını ve banyodan sürekli çarpma sesleri geldiğini söyledi. Üvey anne Sarah'ın 10 yaşındaki kızı da polise banyoda kan izleri gördüğünü ve Autumn 'un nefessiz kaldığını gördüğünü söyledi.
6
Baba ve üvey anne iddiaları kabul etmemelerine rağmen tutuklandı. Autumn 'un öz annesi pandemi nedeniyle uzun süredir kızını göremiyordu. Olaydan sonra, Autumn annesi adına cenaze işlemlerini karşılamak için yardım kampanyası başlatıldı.

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika 8 yaşındaki küçük kız, altını ıslattığı gerekçesiyle üvey annesi ve babası tarafından boğularak öldürüldü - Son Dakika


Advertisement