8 Yaşındaki Nurcan Berk'i Görenler Gözlerine İnanamıyor - Son Dakika

8 Yaşındaki Nurcan Berk'i Görenler Gözlerine İnanamıyor

Göz renkleriyle görenleri şaşkına çeviren ilkokul öğrencisi Nurcan, ilgi odağı oldu. Küçük kız resimlerindeki karakterlerin gözlerini de farklı boyuyor.

1
8 yaşındaki Berk, zekasıyla ve boyadığı sevimli resimlerle herkesi kendisine hayran bırakıyor. Konuyla ilgili konuşan sınıf öğretmeni Yılmaz Yıldırım, minik Nurcan'ın arkadaşlarıyla sosyal aktivitelerde bulunan, başarılı ve resim yeteneği olan bir öğrenci olduğunu söyledi.
2
Edremit ilçesinde bulunan Kahraman Çocuklar Borsa İstanbul İlkokulu 2'nci sınıf öğrencisi 8 yaşındaki Nurcan Berk'în bir gözü mavi diğer gözü ise siyah.
3
Küçük kız çizdiği resimlerdeki karakterlerin gözlerini de tıpkı kendisininki gibi farklı renklere boyuyor.
4
Yüzde 90 görme kaybı bulunan minik Nurcan'ın resme olan yeteneği ailesi tarafından da destekleniyor.
5
Nurcan'ın öğretmeni Yılmaz Yıldırım: "Nurcan renkli gözlü olduğu için farklı algılanır diye düşündük ve şu an ikinci sınıfta ve bu konuda herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadık"
6
"Arkadaşları da Nurcan'ı farklı olarak görmüyor. 500'e yakın ilkokul öğrencimiz var. Onlar arasında uyum sağlayan, sempatik olarak görünen bir öğrencimizdir." dedi.

Haber Yayın Tarihi: 04.10.2018 16:34

Son Dakika 8 Yaşındaki Nurcan Berk'i Görenler Gözlerine İnanamıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

TV yıldızı Megan Barton Hanson 'Sizin gözünüzde nasıl göründüğümü merak ediyorum' diyerek çıplak pozunu paylaştı Çocuk kanalında büyük rezalet: Yetişkinler çocukların önünde soyundu Doğanın aşka düşmüş hali! Kalpli pembe göle dönüşen 2 bin yıllık antik liman hayranlık uyandırıyor Ayasofya'nın 16 yıllık tatlı bekçisi Gli'den kötü haber! Ayrı bir odada bakılacak Aldatıldığını düşünen kadın, sevgilisine 'Umarım annen canlı yanmayı seviyordur' mesajını attıktan sonra evi ateşe verdi