8 yaşındaki oğlunu kaybeden işkolik babanın yazdığı mektup yürek dağladı! - Son Dakika

8 yaşındaki oğlunu kaybeden işkolik babanın yazdığı mektup yürek dağladı!

12.09.2019 14:14

Kendisini işkolik bir baba olarak tanımlayan J.R. Storment, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden 8 yaşındaki oğlunun ardından yazdığı mektupla yürek dağladı.

1
İşte J. R. Storment'in LinkedIn üzerinden yayınladığı yürek dağlayan mektubu:
İşte J. R. Stormentin LinkedIn üzerinden yayınladığı yürek dağlayan mektubu:
"8 yıl önce ikiz çocuklarım oldu. Ancak onlarla pek fazla vakit geçiremedim. 3 hafta önceyse 8 yaşındaki oğlum Wiley vefat etti. Ölüm haberini aldığımda bir iş toplantısındaydım. O an ne yapacağımı bilemedim ve tek yaptığım 'Hayır!' diye bağırmaktı.
2
Hızlı bir şekilde eve gittim. Henüz Wiley'nin neden öldüğü kesinleşmemişti. Bu yüzden evin her yerinde olay yeri inceleme ekibi vardı. Onlar gerekli incelemeleri bitirene kadar iki buçuk saat boyunca Wiley'i göremedim. Olay yeri inceleme ekibi işini bitirdiğinde sonunda Wiley'nin yanına gittim ve uzandım. Yarım saat boyunca öylece uzandım ve Wiley'nin saçlarını sevdim. Sonra oğlumu alıp götürdüler…
3
Wiley, bir iş kurmayı ve evlenmeyi çok istiyordu. Daha kreşin ilk gününde kendine bir kız arkadaş bulmuştu ve o şehirden taşınmamıza rağmen mektuplaşıyorlardı. Wiley'nin ölüm belgesini almak, en kötüsüydü. Meslek bölümünde 'Hiç çalışmadı', medeni halinde ise 'Bekar' yazıyordu.

4
O sabah çok erken bir saatte evden çıktığım için çocuklara veda etmemiştim. Şimdi çok büyük bir pişmanlık duyuyorum… Tüm o toplantılar ve iş hayatı çok önemsiz geliyor.

5
Hayatta keşke farklı tercihler yapsaydım ya da keşke Wiley ile daha fazla vakit geçirseydim. O, kısacık hayatına birçok başarı sığdırmış bir çocuk.

6
Birçok insan bana 'Senin için ne yapabiliriz?' diyor. Çocuklarınıza sarılın! Geç saatlere kadar çalışmayın. Sevdiğiniz insanlarla birebir vakit geçirin.

7
J.R. Storment, 8 yaşındaki oğlunun hayatını kaybetmesi üzerine, bir yerlerde gizlenen fakat hep var olan 'ölüm' gerçeğiyle yüzleşen acılı bir baba.
8
Şimdi benim için en büyük problem işe dönmek… Tüm bu pişmanlıkları yaşıyorken işe nasıl geri döneceğimi bilmiyorum. Asla dönmemeyi bile düşünüyorum. Ancak önemli olan iş hayatı ile kişisel hayatınız arasındaki dengeyi tutturabilmek. İş hayatınızdaki bilgilerinizi birine aktarmanın bedeli sevdiklerinizi kaybetmek olmamalı…
9
Epilepsi hastası oğlu son nefesini verdiğinde bir iş toplantısında olduğunu söyleyen genç baba, diğer ebeveynleri ailelerine ilgi göstermeleri ve bir gün çok pişman olabilecekleri konusunda uyardı.

10
11
12
Bu yazıyı yazarken diğer oğlum Oliver yanıma geldi ve benimle vakit geçirmek istediğini söyledi. Bu defa her zaman yaptığım gibi 'Meşgulüm' demedim. Çok mutlu oldu. Emin olun böyle küçük anların çok önemi var. Çok geç olmadan sevdiklerinize vakit ayırın!"

13
14
15

Son Dakika 8 yaşındaki oğlunu kaybeden işkolik babanın yazdığı mektup yürek dağladı! - Son Dakika

YORUMLAR (4)
  • şeri: doğru söz üstüne birşey söylenmez.. ölüm iki kaşımız arası kadar yakın.. kimseyi kırmamak incitmemek lazım.. sonra bulamayız vicdan azabı yaşarız..Allah vicdan rahatlığı versin herkese.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • ahmet: Yaratıcı evlat acısı tattırmasın , anneye babaya çocuklarının vefatını göstermesin, sıralı gidiş versin. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı