80'den fazla kadına cinsel saldırıda bulunan ünlü yapımcı Harvey Weinstein koronavirüsü yendi - Son Dakika

80'den fazla kadına cinsel saldırıda bulunan ünlü yapımcı Harvey Weinstein koronavirüsü yendi

13.04.2020 16:52

80'den fazla kadına tecavüz ve cinsel saldırıda bulunduğu gerekçesiyle 23 yıl hapis cezasına çarptırılan ABD'li film yapımcısı Harvey Weinstein, koronavirüsü yendi.

1
Özellikle 1990 ve 2000'li yıllarda yapımcılığını üstlendiği filmlerin başarısıyla 'Hollywood'un en etkili ismlerinden birisi' olarak anılan Harvey Weinstein, tecavüz suçundan 23 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı, geçtiğimiz haftalarda tüm dünyayı hızla etkisi altına alan koronavirüse yakalanmıştı.
2
Aralarında Ashley Judd gibi ünlü oyuncuların da bulunduğu 80'den fazla kadın, Weinstein'ın tecavüzüne ya da tacizine maruz kaldığını söylemişti.
3
New York'taki Wende Cezaevi'nde bulunduğu sırada koronavirüs testi pozitif çıkan 68 yaşındaki yapımcı Weinstein'ın iyileştiği öğrenildi.
4
Daily Mail'e konuşan Weinstein'ın bir yakını; yapımcının hala hayatta kalmasını şaşkınlıkla karşıladıklarını söyledi.
5
Kaynak, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: Test sonucu pozitif çıktıktan sonra onunla temasa geçemedik. Çünkü tecrit edildi ve karantinaya alındı. Ateşi ve öksürüğü vardı. Normalde de çok sağlıklı değildi. Dürüst olmak gerekirse çok endişeliydim. Bunu atlattığına inanamıyorum. Kesinlikle koronavirüsün onun sonu olacağını düşünüyordum.

6
7

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika 80'den fazla kadına cinsel saldırıda bulunan ünlü yapımcı Harvey Weinstein koronavirüsü yendi - Son Dakika


Advertisement