80'lik kocası tarafından evden atıldığı konuşulan Meltem Miraloğlu ortaya çıktı! Babasını kaybetmiş - Son Dakika

80'lik kocası tarafından evden atıldığı konuşulan Meltem Miraloğlu ortaya çıktı! Babasını kaybetmiş

19.02.2021 16:26

Kendisinden 48 yaş büyük kocası Patrick tarafından evden atıldığı iddia edilen Meltem Miraloğlu suskunluğunu bozdu. Ünlü oyuncu paylaşımında babasının öldüğünü ve uzun süren sessizliğinin nedeninin bu olduğunu söyledi.

1
"Hayat Devam Ediyor" isimli dizide "Çocuk Gelin" rolü ile ünlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, 2018 yılında ABD'ye yerleşmiş, bir süre sonra da burada tanıştığı 80 yaşındaki Patrick ile evlenmişti.
2
'EŞİ EVDEN ATTI' İDDİASI
EŞİ EVDEN ATTI İDDİASI
İddiaya göre, 80 yaşındaki Patrick ile evlenen Meltem Miraloğlu eşi tarafından evden atıldı. Miraloğlu'nun soğuk ve karlı kış günlerinde bir sırt çantası ile sokaklarda yaşadığı öne sürüldü.

3
Uzun süre sessiz kalan ünlü oyuncu ortaya çıktı. Sosyal medya hesabından babasının vefat ettiğini duyuran Miraloğlu, "Neden sessizlik çünkü; 'Daha yeni babam öldü. 54 yaşındaydı" mesajını paylaştı.

4
2019 yılında Amerika'ya yerleşen Meltem Miraloğlu adını 'Grady' olarak değiştirdi.
5
Teklif gelmediği için Amerika'ya gitmeye karar veren Miraloğlu, "Beni ekranda görememenizin sebebi, şu an bir proje teklifi gelmiyor ve proje teklifi alamadığım için ben bugün Amerika'dayım ve beni ekranda göremiyorsunuz." ifadelerini kullanmıştı.
6
7
8

YORUMLAR (9)
  • X: Birde utanmadan babam 54 yaşında idi diyor....baba 54 koca 80 yani kocanın çocuğu yaşında karının babası var anlayabildinizmi.....gerçi kadın öyle birşey yapmışki beyin yakıyor bu karışıklık normal Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • önder: hayatın insanın karşısına ne çıkaracağı beli olmaz onun için ön yargılı olmak doğru olmaz Cevap Yaz 6 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika 80'lik kocası tarafından evden atıldığı konuşulan Meltem Miraloğlu ortaya çıktı! Babasını kaybetmiş - Son Dakika


Advertisement