Meltem Miraloğlu'ndan garip paylaşım: Allah bizi büyüklerimizin tecavüzünden korusun - Son Dakika

Meltem Miraloğlu'ndan garip paylaşım: Allah bizi büyüklerimizin tecavüzünden korusun

20.06.2020 14:58

Kendisinden 48 yaş büyük olan Patrick Grady ile evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, sosyal medya hesabından "Allah biz gençleri, büyüklerimizin zulmünden ve de tecavüzünden korusun" paylaşımını yaptı. Miraloğlu'nun bu paylaşımı ise takipçilerinin kafasını karıştırdı.

1
Hayat Devam Ediyor dizisi ile yıldızı parlayan 33 yaşındaki Meltem Miraloğlu, yurt dışında kendisinden 48 yaş büyük olan 80 yaşındaki Patrick Grady ile evlendi. Bu evliliği ile günlerce konuşulan oyuncu, Instagram'ından yine dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

2
Miraloğlu geçtiğimiz aylarda evliliği hakkında konuşmuş "Kuzenim Adem'in yanına Cordova'ya geldim ve Patrick ile tanıştım. Kendisi beni 'kızı' olarak görüp evine aldı. Patrick, iyi bir eş değil ama iyi bir baba. Evlendikten sonra baba-kız ilişkimiz değişmedi." demişti.
3
Ancak genç oyuncunun, "Kendimi bulmak için çıktığım bu yolda, kendimi kaybetmemek ve bunca zulme karşı akıl sağlığımı korumak tek dileğim. (Allah biz gençleri, büyüklerimizin zulmünden ve de tecavüzünden korusun)" notu, hayranlarını düşündürdü.
4
5
Miraloğlu'nun tren raylarının üzerinde çekindiği fotoğrafına neden böyle bir şey yazdığı ise takipçileri tarafından merak konusu oldu.

6
Verdiği radikal karar ile ABD basınında da gündem olan Miraloğlu, geçmişine sünger çekip ismini bile değiştirdi. 33 yaşındaki oyuncu, sosyal medya hesabındaki adını 'Grady Miraloglu' yaptı.
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Meltem Miraloğlu'ndan garip paylaşım: Allah bizi büyüklerimizin tecavüzünden korusun - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement