80 yaşındaki kadının 45 yaş küçük sevgilisi konuştu: Aşktan gözüm kör oldu - Son Dakika

80 yaşındaki kadının 45 yaş küçük sevgilisi konuştu: Aşktan gözüm kör oldu

18 gün önce

80 yaşındaki Iris Jones, endisinden 45 yaş küçük sevgilisi Muhammed Ahmed Irbriham ile Facebook'ta tanıştı ve evlilik için hazırlıklara başladı. Tüm dünyanın dikkatini çeken çiftten Irbriham, İngiliz gazetesinin sorularını yanıtlayarak, annesinden 20 yaş büyük olan sevgilisi hakkında konuştu.

1
İngiltere'de eşine az rastlanır bir olay yaşandı. Iris Jones, Muhammed Ahmed Irbriham ile Facebook'ta tanıştı. İngiltere'nin Weston-super-Mare kentinde yaşayan 80 yaşındaki kadın, 35 yaşındaki Mısırlı Irbriham ile tanışmak için Mısır'a gitti.
2
Sosyal medya, aralarında 45 yaş fark olan 80 yaşındaki Iris Jones ve Mısırlı sevgilisi 35 yaşındaki Muhammed Ahmed'in ilginç ilişkisiyle sallandı. Popüler çift yakında evleneceklerini duyurdu.

3
Kahire'ye gidip 35 yaşındaki Mısırlı adamla tanışan Iris, aralarında 45 yaşın hiçbir önemi olmadığını ve Muhammed Ahmed Irbriham'e hemen vurulduğunu söylüyor.
4
Iris Jones, genç adamın kendisiyle parası için birlikte olduğunu söyleyenlere kulak tıkıyor. Yaşadığı ilişkiyi canlı yayında anlatan kadın, yaşadıklarının gerçek aşk olduğunu kanıtlamak istercesine oldukça fazla detaya yer verdi.
5
Yaşlı kadın, "Ertesi sabah uyandığımda yürüyemiyordum. Sanki tüm gece eğersiz bir ata binmiş gibiydim" dedi. Bu açıklamaları ağzı açık izleyen İngiliz program sunucuları Holly Willoughby ve Phillip Schofield şoke olmuş bir halde şekilden şekle girdi.
6
Tüm gözlerin çevrildiği genç sevgili Muhammed Ahmed Irbriham, "Eğer bir kadına aşık olursanız, onun nasıl gözüktüğü ya da kaç yaşında olduğu hiç umrunuzda olmaz" diyor.
7
Daily Mail gazetesine açıklamalar yapan ve aşkın gözlerini kör ettiğini söyleyen adam, "Sevgilimin annemden 20 yaş büyük olması da önemli değil" açıklamasında bulundu.
8
Iris'in 54 yaşındaki Steve ve 53 yaşındaki Darren olmak üzere iki oğlu var. Yaşlı kadının oğulları annelerinin bu birlikteliği konusunda endişeli.
9

Haber Yayın Tarihi: 30.01.2020 04:27 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Üç böreği birden yemeye çalışan genç hemşire boğularak öldü Kanadalı genç kadın, kedisi uğruna koronavirüsün merkezinden ayrılmadı Çocuk oyuncu Nikita Pearl Waligwa, beyin tümörü nedeniyle hayatını kaybetti Akşam yemeği için aldıkları dolmalık biberin içinden canlı kurbağa çıktı! Tokatçı filminin güzeller güzeli Emine'sine bir de şimdi bakın!