84 Kilo Veren Genç Kız Sarkan Derisine Aldırış Etmedi - Son Dakika

84 Kilo Veren Genç Kız Sarkan Derisine Aldırış Etmedi

21.05.2017 13:19

1
84 kilo verdikten sonra cildinde çok ciddi sarkma meydana gelen genç kız, çektiği fotoğraflarını Instagram'da paylaşıp kendi ile aynı durumda olanlara moral verdi.

2
Jessica Weber, aksine kendisi gibi fazla kilo verenlere ilham olmak için Instagram sayfası açtı. Kilo verdikçe fotoğraflarını paylaşan 23 yaşındaki Weber, kilo verme kararını 173 kiloya ulaştığında vermiş.

3
Anne-kız duygusal bir konuşma yapmış ve Jessica'nın annesi, kızının ondan önce öleceğini düşündüğünü söyleyerek ağlamaya başlamış.

4
Bu acı gerçeğin yüzüne sert bir şekilde çarptığını kaydeden Jessica Weber, "Bu durum benim için çok güçlü bir motivasyon oldu" dedi.

5
15 ayda 173 kilodan 89 kiloya düşen genç kız, "Kolay olmadı" diyor. Kilo verdikten sonra cildinde sarkma başlayan Weber, "Kilo veren bazı insanlarda bu problem olmuyor ama ben o kadar şanslı değildim" diyerek, görüntüsünden utanmadığını göstermek için fotoğraflarını paylaşmaya başladı.

6
"Açık olmak istedim çünkü insanlara obezitenin neler yaptığını göstermek istedim. Değişiklik yapabilirler, ancak deri sarkması gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirler.

7
İnsanlar korkmasınlar, kilo kaybından sonra meydana gelenleri gizlemeye çalışmasınlar" dedi.

8
Şimdilerde düşük karbonhidrat, yüksek yağlı diyetle beslenen Weber, başarısını fotoğrafladıkça, takipçileriyle paylaşıyor.

9
10
11
12
13
14

YORUMLAR
500

Son Dakika 84 Kilo Veren Genç Kız Sarkan Derisine Aldırış Etmedi - Son Dakika


Advertisement