Son Dakika Haberleri: 88 yaşındaki Neriman Teyze mütevazılığıyla Kim Milyoner Olmak İster'e damgasını vurdu!

88 yaşındaki Neriman Teyze mütevazılığıyla Kim Milyoner Olmak İster'e damgasını vurdu!

4 ay önce

Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmacı koltuğuna oturan 88 yaşındaki Neriman Gökdemir, mütevazılığıyla seyircilerin kalbini kazandı. Neriman Hanım 30 bin TL kazandığı yarışmadan ayrılırken söylediği cümleyle Türkiye'nin konuştuğu isim oldu.

1
Sunuculuğunu Murat Yıldırım'ın yaptığı bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'e 88 yaşındaki Neriman Gökdemir damgasını vurdu.
2
Gazeteci Yüksel Aytuğ da "Yaşa Neriman Teyze" başlıklı yazısında, "Hayatımda hiç bu kadar param olmadı" diyen yarışmacıyı gündeme getirdi. 88 yaşındaki Neriman Gökdemir, 'Ölmeden önce o koltuğa oturmak istiyorum. Kazanıp kaybedeceğim paranın hiçbir önemi yok. Yeter ki o stüdyonun havasını soluyayım' diyerek, sunucu Murat Yıldırım'ın karşısına oturdu.
3
Bilgili ama son derece mütevazıydı. Çokça da heyecanlı.
4
Joker hakları varken bile 'Bu kadarı bana yeter' diyerek yarışmadan ayrılmaya kalktı.
5
Murat Yıldırım'ın gönlü, Neriman teyzenin yarışmadan ayrılmasına razı olmadı. Nezaketle ve incelikle onu destekledi.
6
Neriman Teyze sonunda 30 bin liralık ödüle ulaştı. Stüdyoyu terk ederken söyledikleri ise ona duyduğumuz sempatiyi bir kat daha artırdı: Bir tek emekli maaşım var. Hayatımda hiç bu kadar param olmadı. Bu para bana ölene kadar yeter."
7
60 bin liralık soruda yarışmadan çekilmek istedi!
60 bin liralık soruda yarışmadan çekilmek istedi!
Neriman teyze 60 bin liralık soruyu görünce "Bu sorunun cevabı hakkında hiçbir fikrim yok." dedi.


Murat Yıldırım da hiçbir yarışmacıya yapmadığı şekilde Neriman teyzeye destek oldu ve çekilmesini hiç üstelemeden şu sözlerle onayladı:


"Eğer gerçekten soru hakkında bir fikriniz yoksa çekilebilirsiniz 30 bin Liranız var son kararınız mı?" diyerek yarışmacıyı destekledi.

8
Neriman teyzenin şu sözleri tüm izleyicilerin kalbine işledi:
Neriman teyzenin şu sözleri tüm izleyicilerin kalbine işledi:
Şu mutluluğumu size anlatamam. Tarif bile edemem. Çünkü hiç param yok sadece emekliyim, inanır mısınız bu benim en büyük param. Bu güne kadar biriktirdiğim de yok. Bu para bana ölene kadar yeter.
9Haber Yayın Tarihi: 30.05.2019 04:00 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bu arabanın eşi benzeri yok, sadece 1 adet üretildi! Fiyatı dudak uçuklatıyor FOX ekranlarının güzeller güzeli spikeri Nazlı Tolga, bakın şimdi ne yapıyor! Şüpheyle karşılanıyordu! Cinsel ilişki bağımlılığı gerçek bir hastalık çıktı Ünlü oyuncudan skandal iddia: Bana tecavüz etmeden önce heyecandan tir tir titredi! Yüzlerce cesur vatandaş sonbahar ekinoksu için çırılçıplak denize girdi!