89 Yaşındaki Dünyanın En Yaşlı Cerrahı Görenleri Şaşkına Çeviriyor - Son Dakika

89 Yaşındaki Dünyanın En Yaşlı Cerrahı Görenleri Şaşkına Çeviriyor

06.02.2017 08:46

1
Rusya'nın Ryazan kentindeki bir hastanede görev yapan 89 yaşındaki cerrah Alla Ilyinichna Levushkina, görenleri şaşkına çeviriyor.

2
68 yıldır cerrahlık yapan yaşlı kadın, ilerlemiş yaşına karşın doktorluk mesleğini sürdürmeye devam ediyor.

3
Emekli olmayı hiçbir zaman düşünmediğini söyleyen Rus cerrah, “Ben işimi bırakırsam bu ameliyatları kim gerçekleştirecek?” diyerek, ölene kadar çalışmaya devam edeceğini ifade etti.

4
Şu an Ryazan Devlet Hastanesi'nde mesleğini icra eden Levushkina, kendisi için bir ‘yarış atı' yakıştırmasını yaparak, “İlk ameliyatımda yüzüme kan sıçramıştı, hocam, o zaman bana ‘cerrahlık mesleğine şimdi giriş yaptın' demişti. O gün bugündür insanları sağlıklarına kavuşturmak için yarışıyorum” ifadelerini kullandı.

5
Kariyeri boyunca 10 binden fazla ameliyata giren 1.50 metre boyundaki Levushkina, “Hastalar beni ilk gördüğünde yaşımdan ötürü güvensizlik yaşıyorlar. Ancak muayeneden sonra bu endişeleri kayboluyor” diye konuştu.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika 89 Yaşındaki Dünyanın En Yaşlı Cerrahı Görenleri Şaşkına Çeviriyor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sular çekilince gün yüzüne çıktı! Köylüler gördükleri manzara karşısında isyan etti İnanması güç! Sektirdiği küçücük taş milyonluk aracı havaya uçurdu Evliliği bir gün sürmüştü! Hande Ataizi, herkesin merak ettiği olayın perde arkasını anlattı Tek nefesle dakikalarca su altında! Akdeniz'in 'deniz kızı' görenleri hayran bırakıyor Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı