9 Aylık Hamileliğini Bin Kareye Sığdırdı - Son Dakika

9 Aylık Hamileliğini Bin Kareye Sığdırdı

26.11.2012 12:36

1
İnternete yüklenen ve bir kadının hamilelik sürecini fotoğraflarla anlatan video Facebook ve Twitter'da paylaşım rekorları kırıyor.
2
9 aylık hamileliğini 1000 fotoğraf karesiyle anlatan Osher Grencel'in videosu izleyenleri hayran bırakıyor.
3
Her şey Tomer Grencel'in, eşi Osher'in hamileliğini gün gün ve bazen de saat saat fotoğraflamaya karar vermesiyle başladı.

4
İlk fotoğraf, Grencel çiftinin deyişiyle bebeğin ana rahmine düştüğü gün çekildi ve fotoğraf çekilirken Osher'in karnına da "9 ay önce" diye ispirtolu bir kalemle not düşüldü.

5
Anne karnındaki bebeğin büyüme serüveni tam 9 ay boyunca 1000 kareyle ölümsüzleştirildi.

6
Emma adlı kız bebeğin dünyaya gelmesinden sonra da anne Osher'in fotoğrafları yan yana getirilerek 9 ay birkaç dakikaya sığan bir film haline getirildi.
7
Osher'in birkaç dakikaya sığan 9 aylık macerası Youtube'da sadece birkaç gün içinde tam 300 bin kez tıklandı.

8
İlginç olan noktalardan biri de genç annenin hamileliği boyunca pek de kilo almıyor oluşuydu.

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika 9 Aylık Hamileliğini Bin Kareye Sığdırdı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü
Advertisement