9 yaşındaki evladını toprağa veren Ebru Şallı ve çocuğunu kaybederek derin acılarla baş etmek zorunda kalmış ünlü isimler - Son Dakika

9 yaşındaki evladını toprağa veren Ebru Şallı ve çocuğunu kaybederek derin acılarla baş etmek zorunda kalmış ünlü isimler

18.04.2020 09:58

Eski manken ve sunucu Ebru Şallı'nın 2013'te boşandığı Harun Tan'dan olan 8 yaşındaki oğlu Pars Tan, lenfoma hastalığı nedeniyle hayatını kaybetti. Tarifsiz bir acı yaşayan Ebru Şallı, evladını sonsuzluğa uğurlarken ayakta güçlükle durabildi. Büyük acıdan geriye ise anılar kaldı. İşte evladını toprağa vermek zorunda kalmış ünlülerden bazıları ve yaşadıkları derin acılar.

1
Eski manken Ebru Şallı'nın Harun Tan'dan olan 9 yaşındaki oğlu Pars Tan, lenfoma hastalığı nedeniyle hayatını kaybetti.
2
Duyan herkesin yüreğini yakan minik Pars, dün son yolculuğuna uğurlandı. Acılı anne Ebru'ya ise binlerce taziye mesajı yağdı.
3
Hayatları her ne kadar renkli görünse de onlar da evlat acısı gibi baş etmesi çok güç olan hisleri yaşamak zorunda kalabiliyorlar. Kimisi bu acı karşısında pes etmişken kimisi de hayata devam etmeye çalışmış. İşte evladını toprağa vermek zorunda kalmış ünlülerden bazıları:
4
John Travolta'nın oğlu Jett, bir oteldeki tatili sırasında banyoda sara krizi geçirdi ve başını yere çarpınca hayatını kaybetti. 2009'da gerçekleşen bu acı olayda Jett henüz 16 yaşındaydı.

5
Fransız sinemasının önemli aktörlerinden Gerard Depardieu ise oğlunu zatürre nedeniyle kaybetti.
6
Oğlu Guillaume Depardieu 37 yaşındaydı ve bir kız çocuğu babasıydı. Zatürree olduğu anlaşılınca hastaneye kaldırılmış ama tedaviye rağmen kurtarılamamıştı. Genç Depardieu, Victor Hugo'nun Sefiller romanından uyarlanan dizide babasının canlandırdığı Jean Valjean karakterinin gençliğini oynamıştı.

7
Grup Gündoğarken'in solisti Burhan Şeşen, 26 yaşındaki oğlunu kaybetmişti.
8
Grubun asistanlığını yapan Serhan, beyninde oluşan ödem nedeniyle uzun süre yaşam savaşı verdi ancak ne yazık ki 2008 yılında hayatını kaybetti. Hatırası, adının verildiği bir dernekle yaşatılıyor.

9
Anna Nicole Smith ise 2006 yılında, 20 yaşındaki oğlunu aşırı dozda uyuşturucu nedeniyle kaybetti.
10
Oğlunun ölümünden sonra fazla yaşamadı ve 2007 yılında, Florida'daki bir otel odasında ölü bulundu. Smith henüz 39 yaşındaydı.
11
Erol Büyükburç, hayatının en acı olaylarından birini 1999 yılında yaşamıştı.
12
Kızı Ajlan, 1999'da, Fethiye yakınlarında sabah saatlerinde geçirdiği trafik kazası sonucu henüz 29 yaşında yaşamını yitirdi. Babası gibi müzisyen olan Ajlan, ehliyetini kazadan sadece üç gün önce almıştı.
13
Sinemanın önemli oyuncularından Romy Schneider, 1981 yılında 14 yaşındaki oğlu David'i kaybetmişti.

14
David, bahçe çitlerinin üzerinden tırmanmaya çalışırken ayağı kaymış ve sivri demirlerden biri gövdesine saplanmıştı.

15
Bu, Schneider için katlanılması öyle güç bir acıydı ki, bir zamanların en güzel kadını oğlunun ölümünden 1 yıl sonra kalp krizi sonucu yaşama veda etti.

16
Sylvester Stallone da evlat acısını yaşayanlardan. 2012 yılında 36 yaşındaki oğlunu kaybetmişti.
17
Kalp hastalığı nedeniyle evinde ölü bulunan Sage Stallone, babasıyla birlikte Rocky V ve Daylight filmlerinde rol almıştı.

YORUMLAR
500

Son Dakika 9 yaşındaki evladını toprağa veren Ebru Şallı ve çocuğunu kaybederek derin acılarla baş etmek zorunda kalmış ünlü isimler - Son Dakika


Advertisement