9 yıllık evlilikleri bitmek üzereydi! Yolanthe'nin Sneijder'e sunduğu barışma şartı şaşırttı - Son Dakika

9 yıllık evlilikleri bitmek üzereydi! Yolanthe'nin Sneijder'e sunduğu barışma şartı şaşırttı

20.12.2019 13:09

Mart ayında boşanacakları söylenen Hollandalı eski futbolcu Wesley Sneijder ile oyuncu eşi Yolanthe Cabau, evliliklerine bir şans daha verdiler. Yolanthe'nin Sneijder'e sunduğu barışma şartı ise şaşırttı.

1
Bu sezon futbolu bırakan Wesley Sneijder, eşinin gönlünü kazanmak için, Yolanthe Cabau'nun kurduğu 'Free A Girl' derneğine Anneler Günü'nde 2 milyon euro'luk yani 13 milyon 500 bin TL'lik bağış yapmış ancak Sneijder'in bu girişimi Cabau'nun boşanma kararını değiştirmemişti.
2
Geçtiğimiz günlerde Hollanda basınına konuşan Sneijder'in annesi Slyvie'dan flaş bir açıklama geldi. Slyvie Sneijder yaptığı açıklamada, Wesley ve Yolanthe'nin 9 yıllık evliliklerine oğulları Xess Xava için bir şans daha verdiğini duyurdu.
3
Ayrıca Wesley Sneijder'in de eşine sözlü ve fiziksel şiddet uyguladığı da ileri sürülmüştü.
4
9 yıl önce hayatlarını birleştiren ikilinin ayrılma nedenleriyle ilgili olarak çeşitli söylentiler çıksa da, Hollanda basını ikilinin birbirine ihanet ettiğini yazdı.
5
Hollandalı eski futbolcu Wesley Sneijder ile model ve oyuncu eşi Yolanthe Cabau, Mart'ta boşanacaklarını açıklamıştı.
6
Ayrıca eski model Yolanthe Cabau'nun, Galatasaray'ın eski yıldızıyla barışmak için bazı şartlar koştuğu da ortaya çıktı.
7
34 yaşındaki güzel kendisine ihanet ettiği öne sürülen eşinden sosyal medya hesaplarında temizlik yapmasını istedi.
8
Wesley Sneijder önceki gün sosyal medya hesabından takip ettiği kadınları silip daha önce kullanmadığı alyansını da parmağına taktı.

YORUMLAR (2)
500

Son Dakika 9 yıllık evlilikleri bitmek üzereydi! Yolanthe'nin Sneijder'e sunduğu barışma şartı şaşırttı - Son Dakika


Advertisement