90 kilo veren ünlü oyuncu Pelin Öztekin'in son hali olay! Tam bir afete döndü - Son Dakika

90 kilo veren ünlü oyuncu Pelin Öztekin'in son hali olay! Tam bir afete döndü

Mide ameliyatı sonrasında hızla kilo veren başarılı oyuncu Pelin Öztekin son haliyle hayran bıraktı. 153 kilodan 63 kiloya düşen güzel oyuncuya takipçileri "Tam bir afete döndün" gibi yorumlar yaptı.

1
Kimi tüp mide ameliyatı oldu, kimi mide by-passı, kimisi de kendini spora verdi ve yıllardır mücadele ettiği fazla kilolarından kurtulmayı başardırlar. O isimlerden en çok dikkat çekeni ise 90 kilo veren Pelin Öztekin. Oyuncu yıllar içinde tam bir afete dönüştü desek yeridir.

2
Çocukluğundan beri kilo sorunu yaşayan, sağlık sorunları nedeniyle doktorların ısrarı üzerine mide ameliyatı olan oyuncu Pelin Öztekin, 90 kilo vermişti.

3
Sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yapan başarılı oyuncunun inanılmaz değişimi ise hayranlarının dikkatinden kaçmıyor.
4
Ameliyat olduktan sonra hızla kilo veren Öztekin, 153 kilodan 63'e düştü. Ünlü oyuncu mayolu fotoğrafını sosyal medyadan paylaştıkça takipçilerinden olumlu mesajlar alıyor.

5
Ünlü oyuncunun hayranları "O eksi halinden eser yok şimdi" , "Tam bir afete döndün" yorumlarını yapıyor.

6
Şimdiler yeni dizi Çat Kapı Aşk kadrosunda yer alan oyuncunun gerçekten de eski halinden eser yok.
7
8
9

YORUMLAR (25)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Beyrut'u kana bulayan patlama 300 bin insanı evsiz bıraktı Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek