90'lı yıllarda podyumların en popüler mankeniydi! Yıllar sonra ortaya çıktı - Son Dakika

90'lı yıllarda podyumların en popüler mankeniydi! Yıllar sonra ortaya çıktı

09.07.2020 09:51

90'lı yılların ünlü mankenlerinden Begüm Özbek, uzun bir aradan sonra Nişantaşı'nda ortaya çıktı. Bir dönem podyumun en popüler mankeni olan Özbek'ten yıllar pek de bir şey götürmemiş.

1
Podyumlara veda ettikten sonra turizm sektöründe çalışmaya başlayan Özbek, sevgilisi Çağın Işıkdağ ile bir büfede döner yerken objektife yansıdı. Özbek "Turizme devam, şöhretli günler eskide kaldı. Böyle daha mutluyum" dedi.
2
BEGÜM ÖZBEK KİMDİR?
BEGÜM ÖZBEK KİMDİR?
Begüm Özbek, modelliğe 17 yaşında başladı. Miss Model of Turkey'de birincilik tacını taktıktan sonra 1989'da Almanya'da düzenlenen Miss Model of the World'de dördüncü oldu.
3
90'lı yıllarda iç giyim ve mayo defilelerinin aranan isimlerindendi. Daha sonra turizm ve otelcilik alanında çalışmaya başladı.
4
Begüm Özbek 90'larda Tansu Çiller'in oğlu Mert Çiller ile yaşadığı ilişkiyle sık sık magazin gündemine gelmişti.
5
Mert Çiller'den ayrıldıktan sonra ABD'de turizm okumaya giden ve otellerde çalışan Özbek, 2014'te İstanbul'a dönmüş, reklamcı Çağın Keskin ile flört etmeye başlamıştı.
6
Özbek, sosyal medya hesabından yoga bilgilerini de takipçileriyle paylaşıyor.
7
8
9

Son Dakika 90'lı yıllarda podyumların en popüler mankeniydi! Yıllar sonra ortaya çıktı - Son Dakika


YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum