90'lı Yılların Tv Yıldızları Nasıl Değişti - Son Dakika

90'lı Yılların Tv Yıldızları Nasıl Değişti

07.07.2015 14:49

1
Onlar 90'lı yılların en ünlü ekran yüzleriydi... O dönemde hepsi 20'li yaşlarının başındaydı... Kimi Türkiye'nin ilk VJ'lerindendi kimi de sabah programlarının henüz yeni yeni başladığı dönemin yıldızları.. O ünlülerin şimdi nerede olduklarını ve ne yaptıklarını biliyor musunuz? 90'lı yıllara damga vuran Çılgın Bediş dizisinin Ayşegül'ü Zeynep Kaçar, Yaz'ın Öyküsü dizisi ile ekranlara geri döndü.

2
Zeynep Kaçar dizide okul müdüresi Peri'yi canlandırıyor.

3
1972 doğumlu oyuncu, 94 yılındaki 'Denizciler Geliyor' isimli diziyle oyunculuğa adım attı. 96 yılında ise Çılgın Bediş'in kadrosunda yer alarak büyük bir çıkış yakaladı.

4
Dizide liseli Ayşegül karakterine hayat veren Zeynep Kaçar, o zamanlar 24 yaşındaydı.

5
Çılgın Bediş'ten sonra da oyunculuk yapmaya devam eden Kaçar, Binbir Gece, Hanımın Çiftliği, Ayrılsak da Beraberiz, Gümüş ve Tatlı Hayat'ın da aralarında bulunduğu bir çok popüler dizi ile izleyici karşısına çıktı.

6
'KARİKATÜR KIZ'IN İNANILMAZ DEĞİŞİMİ

Bu sarışın genç kadın büyük olasılıkla size yabancı gelecek ilk bakışta.. Ama biraz sonra onu yıllar önce ekranda izlediğiniz haliyle görünce hemen hatırlayacaksınız. Kim mi bu genç kadın.

7
Bir zamanlar Kanal D'de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Çılgın Bediş'in Banu'su Sonay Aydın. Aradan geçen yıllar Aydın'ı neredeyse tanınmayacak kadar değiştirmiş.

8
Bir zamanlar Kanal D'de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Çılgın Bediş'in Banu'su Sonay Aydın. Aradan geçen yıllar Aydın'ı neredeyse tanınmayacak kadar değiştirmiş.

9
Özden Öğrük'ün bant karikatüründen uyarlanan dizi 1996 ile 1999 yılları arasında ekrana gelmişti. Yonca Evcimik, Çiçek Dilligil ve Cenk Torun da Sonay Aydın'la birlikte dizide rol alıyordu.

10
Aydın aradan geçen zaman içinde TV sektöründen uzaklaştı.

11
Evlendi, Davies soyadını aldı ve yurdışına yerleşti.

12
Uzun zamandır da ekranın uzağında olan Aydın, Çılgın Bediş'in yayınlandığı dönemlerde "karikatür kız" olarak anılıyordu.

13
Fulya Ergüneş, 1980'lerde 90'larda ekranın en ünlü yüzlerinden biriydi... Türkiye'nin ilk sabah şekerlerinden biri olarak ünlendi.

14
Sonra aynı progradaki partneri Savaş Karakaş ile birlikte Aşk Değirmeni adlı bir yapımın daha sunuculuğunu üstlendi. Ondan sonra da sessizce ortadan kayboldu.

15
Bu arada seslendirme sanatçısı olan ve bu görevini sürdüren Ergüneş, evlenip bir kız çocuk sahibi oldu. "Benim için aile ve huzur her şeyden önemli" deyip bir daha kamera karşısına geçmemeye karar verdi.

16
Ergüneş'in "sabah şekeri" olduğu dönemde partneri Savaş Karakaş'tı.

17
İkili birlikte Aşk Değirmeni adlı programı sunmuştu. Karakaş daha sonda başka programlarda da sunuculuk yaptı.

18
Ama sonra belgeselciliği seçti. Çanakkale Geçilemedi, Dumlupınar, Derinlerdeki Tarih gibi bir çok belgesele imza attı.

19
Bu genç kız 1990'larda TV ekranlarının en güzel yüzlerinden biriydi... Konservatuar eğitimi görmüştü. Milyonlar onu ilk olarak sesiyle tanıdı... Daha sonra da yine dönemin önde gelen DJ'lerinden Romina Özipekçi ile birlikte program yapmaya başladılar.

20
Ardından bir çok dizi projesinde rol aldı. En çok tanınanları Çılgın Bediş, Kalbimi Kıra Kıra, Kaygısızlar oldu. Sonra ABD'ye gitti ve uzun yıllar orada yaşadı.

21
Türkiye'ye döndükten sonra da yine TV dizilerinde oynamaya başladı.

22
Küçük Kadınlar adlı dizide rol aldı. Bu dizide oynadığı Seher rolünden sonra yine çok izlenen başka bir diziye transfer oldu.

23
1990'larda gencecik bir kız olarak ekran macerasına başlayan Gülçin Hatıhan şimdi 40'lı yaşlarında.

24
Hatıhan'ın bir dönemdeki partneri Romina Özipek de önce sesiyle sonra görüntüsüyle milyonların hafızasında yer etti.

25
O da çeşitli dizilerde rol aldı.

26
Ekranların en kıdemli VJ'lerinden biri de Bülent...

27
Çekik gözleri bir yana görüntüsüyle de diğer meslektaşlarından ayrıldıyordu Bülent.

28
1973 doğumlu DJ makyajı ve giysileriyle dikkat çekiyordu.

29
Pek çok TV dizisinde de rol aldı..

30
VJ Bülent çalıştığı kurumdan ayrılmasıyla da çok konuşulmuştu.

31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60

Son Dakika 90'lı Yılların Tv Yıldızları Nasıl Değişti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Usta oyuncu Ekrem Gökkaya hayatını kaybetti İstanbul gelinliğini giydi! İşte Megakent'ten kartpostallık görüntüler O Ses Türkiye Rap için imaj yenileyen Hadise son paylaşımıyla göz kamaştırdı 6 ayaklı doğan kuzu görenleri şaşırtıyor YouTube sevdası öldürüyordu! Hareket eden trenin üzerinden raylara düşen çocuğun bacakları koptu