90 Tane Estetik Ameliyat Oldu - Son Dakika

90 Tane Estetik Ameliyat Oldu

23.10.2012 22:45

1
Amerika'da yaşayan 32 yaşındaki bu adam kime benzemek için 90 ameliyat geçirdi?
2
Justin Jedlica hayatı boyunca burnundan hiç bir zaman memnun olmamış. Burun ameliyatıyla başlayan bir dizi estetik operasyon sayesinde şu an yaşayan bir Ken Barbie bebeğe benziyor.
3
22 yaşından bu yana tam 90 estetik operasyon geçirdi. Hepsi toplam 100.000 dolar tuttu. Spor salonuna gidip çalışmak yerine ameliyatla vücudunun her yerine kas yaptırdı.
4
Karın, kol, bacak, göğüs ve omuz kaslarını görenler senelerdir düzenli olarak spor yaptığını zannedebilirler ama hepsi sahte.
5
Kendini sürekli değiştirmekten zevk alan Jedlica, estetik operasyon bağımlısı olduğunu kabul ediyor. Burnu, yanakları, göz altları, kenarları, çenesi, dudakları tamamen estetik harikası.
6
Bu durumuyla ilgili olarak "Sürekli bir değişim içine girmeyi çok seviyorum. Ameliyat ne kadar komplike olursa sonuç da o kadar güzel oluyor." diyerek estetik yaptırmaya devam edeceğini söylüyor. Fakat doktorlar kendisiyle aynı fikirde değil.
7
Jedica, dünyanınj pek çok yerinde kendini Barbie bebeklere benzetmeye çalışan genç kızların erkek versiyonu olarak değerlendiriliyor.
8
9
10

Son Dakika 90 Tane Estetik Ameliyat Oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı