AA Objektiflerinden Zafer Bayramı - Son Dakika

AA Objektiflerinden Zafer Bayramı

26.08.2010 16:30

1
30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü dolayısıyla Anadolu Ajansı (AA) ve Ankara Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde düzenlenen ''Anadolu Ajansı Objektiflerinden Zafer Bayramı'' fotoğraf sergisi, Kızılay Metro Sanat Galerisinde açıldı.
2
AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Dr. Hilmi Bengi, Genel Müdür Yardımcıları Tahsin Aktı, Ahmet Tek, AA Yönetim Kurulu Üyesi Salih Melek ile Ankara Büyükşehir Belediye Basın Merkezi Müdürü Sözcüsü Avni Kavlak'ın birlikte açtığı sergideki eserler, 1960'tan günümüze kadar Ankara'daki 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında AA muhabirlerinin objektiflerine yansıyan 103 fotoğraftan oluşuyor.
3
Açılışta konuşan Genel Müdür Hilmi Bengi, Ulusal Kurtuluşu taçlandıran Milli Mücadelenin ödülü Zafer Bayramını kutlama etkinlikleri kapsamında bir fotoğraf sergisi açtıklarını belirterek, bu serginin, AA'nın kuruluşunun 90. yılı vesilesiyle daha da anlamlı hale geldiğini söyledi.
4
5
6
7
8
9

Son Dakika AA Objektiflerinden Zafer Bayramı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sahilde yürüyüş yaparken başına talih kuşu kondu! Bulduğu cisim ona 2 milyon kazandıracak Kurtuluşu mucize! Kaybolan yaşlı kadın ormandan gelen sesle bulundu İstanbul'un göbeğinde ama çok az kişi biliyor! Yıllardır cam fanusların içinde saklanıyorlar Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu Görüntüler dün geceden! Ünlüler, villada sabaha kadar vur patlasın çal oynasın kaçak parti yaptı