Son Dakika Haberleri: AA Objektiflerinden Zafer Bayramı

AA Objektiflerinden Zafer Bayramı

10 yıl önce

1
30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü dolayısıyla Anadolu Ajansı (AA) ve Ankara Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde düzenlenen ''Anadolu Ajansı Objektiflerinden Zafer Bayramı'' fotoğraf sergisi, Kızılay Metro Sanat Galerisinde açıldı.
2
AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Dr. Hilmi Bengi, Genel Müdür Yardımcıları Tahsin Aktı, Ahmet Tek, AA Yönetim Kurulu Üyesi Salih Melek ile Ankara Büyükşehir Belediye Basın Merkezi Müdürü Sözcüsü Avni Kavlak'ın birlikte açtığı sergideki eserler, 1960'tan günümüze kadar Ankara'daki 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında AA muhabirlerinin objektiflerine yansıyan 103 fotoğraftan oluşuyor.
3
Açılışta konuşan Genel Müdür Hilmi Bengi, Ulusal Kurtuluşu taçlandıran Milli Mücadelenin ödülü Zafer Bayramını kutlama etkinlikleri kapsamında bir fotoğraf sergisi açtıklarını belirterek, bu serginin, AA'nın kuruluşunun 90. yılı vesilesiyle daha da anlamlı hale geldiğini söyledi.
4
5
6
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 26.08.2010 04:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular