ABD Başkanı Trump'ın, ilk eşi bakın kim! İşte çalkantılı aşk hayatına giren 8 kadın - Son Dakika

ABD Başkanı Trump'ın, ilk eşi bakın kim! İşte çalkantılı aşk hayatına giren 8 kadın

01.11.2019 08:30

Başkan Trump, sözleri kadar hayatına giren kadınlar konusunda da kendisinden bahsettirmeyi başardı. İşte Trump'ın hayatında özel bir yeri olan birbirlerinden güzel ve çekici 8 kadın...

1
Ivana Trump
Ivana Trump
Yeni ABD başkanı ve ünlü işadamının 1977-1991 arasında evli kaldığı Ivana Trump ile üç çocukları bulunuyor. İş hayatında da birlikte çalışan ikili çoğu kimse tarafından ''örnek çift'' olarak tanımlanıyorlardı. Trump'ın Maria Maples ile arasında bir ilişki olduğu söylentileri etrafta yayılmaya başlayınca, Ivana resti çeken taraf oldu ve 1991 yılında Trump'ın sahip olduğu mal varlığının yarısını alarak evliliklerine nokta koydu.
2
Gabriela Sabatini
Gabriela Sabatini
Donald Trump 1989'da henüz Ivana Trump ile evliyken, aynı zamanda Gabriela Sabatini ile de görüşüyordu, ancak çiftin ilişkisi bir ay sürdükten sonra noktalandı.
3
Carla Bruni
Carla Bruni
Carla Bruni bir zamanlar Mick Jagger'la birlikteydi, ikilinin yolları ayrılınca 1991 senesinde Bruni Donald Trump ile birlikte olmaya başladı. İkilinin ilişkisi çevreleri tarafından ''zorlu'' olarak ifade edilmekle birlikte, uzun sürmediği de biliniyor. Trump'ın aynı dönem Marla (Maples) adında bir sevgilisinin daha olması ve Carla Bruni'nin o ilişkiyi sonlandırması için Trump'a baskı yapması ilişkilerinin sonunu getirdi. Trump, Bruni ile ilişkileri hakkında konuşurken, Bruni'nin kendisine psikolojik baskı yaptığını ve başarılı olamayınca işleri yokuşa sürdüğünden yakınıyordu. Carla Bruni, 2008 yılından beri Nicolas Sarkozy ile evli.
4
Rowanne Brewer
Rowanne Brewer
Trump ve Brewer 1993 senesinde aşk yaşamışlardı. İlk buluşmalarında bir yılbaşı partisine katılmışlar, partiden ayrılırken paparazziler peşlerine takılmıştı. Trump'ın koruması hafifçe Brewer'ın kulağına eğilerek şu sözleri söylemişti, ''Annenizi arasanız iyi olur çünkü yarın ABD'de bulunan tüm gazete ve dergilerin kapağını süsleyeceksiniz.'' İkili ilişkilerini bitirdikten sonra Brewer'e ne zaman Trump hakkında soru sorulsa, ''Tam bir centilmen ve oldukça eğlenceli bir insan.'' yanıtını verdi. İkilinin ayrılmalarına sebep olan herhangi bir anlaşmazlık olmadığı, sadece meslekleri gereği görüşemediklerini ve hayatın her ikisini farklı yönlere savurduğu söyleniyor.
5
Marla Maples
Marla Maples
Trump ve Marla'nın ilişkileri 1993 – 1999 arasında sürmüştü. 1985 senesinde tanıştıklarında marla sadece 21 yaşındaydı, Trump ise Ivana ile evliydi. Ivana ile evliliklerinin bitmesinin ardından, iki yıl sonra Trump ve Marla Maples evlendiler. Çiftin evliliklerindewn iki ay sonra Tiffany adında bir de kız çocukları oldu. Altı yıl süren evliliklerinin ardından Trump ve Marla çifti boşandılar.
6
Allison Giannini
Allison Giannini
1998 yılında Trump ikinci eşiyle evliyken, Trump'ın adı Allison Giannini ile anılmaya başlamıştı bile.
7
Kara Young
 Kara Young
2001 senesinde Donald Trump'ın adı bir aşk üçgeni ile anılıyordu, Trump aynı anda hem Kara Young ile hem de dedikodu yazarı A.J. Benza ile aynı anda anılıyordu. Howard Stern'in radyo programına katılan Trump, Benza ve Young ile olan ilişkilerinin sona erdiğini açıklamış, dakikalar sonra radyo programını arayan Kara Young konu hakkıında görüşlerini bildirmişti.
8
Melania Trump
 Melania Trump
Trump'ın şu andaki eşi olan Melanie ile New York'ta tanışması 1998 yılında gerçekleşse de ikilinin ilişkileri 2005 yılında başladı. Bir Moda Haftası etkinliğinde tanışan çift, senelerce birlikte olduktan sonra 2005 yılında nikah masasına oturdular. 2006 yılında Melanie hamile kalarak Barron adında bir erkek çocuk dünyaya getirdi.

Son Dakika ABD Başkanı Trump'ın, ilk eşi bakın kim! İşte çalkantılı aşk hayatına giren 8 kadın - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

İçine şeytan kaçtı diye medyuma götürdüğü kızı tarafından parçalara ayrıldı Poz uğruna kayalıklara tırmanan model dengesini kaybedince suya düştü İtalya'nın bir köyünde 9 TL'ye ev sahibi olunuyor! Almak için tek bir şart var Dünyanın en büyük elmacık kemiklerine sahip olmak isteyen model her gün kendine dolgu yapıyor Fahriye'nin dönüşü muhteşem oldu! Eskisinden daha fit