Son Dakika Haberleri: Herkes model sanıyor ama mesleği çok başka!

Herkes model sanıyor ama mesleği çok başka!

4 ay önce

İlk bakışta bir model sanılan Amerikalı Presley Pritchard, aslında bir itfaiyeci. Evet yanlış duymadınız daha 19 yaşında itfaiye teşkilatına girdiğinde erkek iş arkadaşları tarafından zayıf olmasından dolayı eleştirilmişti. Şimdi 24 yaşında olan Pritchard, bu algıyı kırabilmek için spora başladı ve 2 yıl içerisinde inanılmaz bir vücuda ve güce sahip oldu. İşte Pritchard ve hikayesi...

1
ABD'nin Montana eyaletine bağlı Kalispell'de hayalindeki meslek olan itfaiyeciliğe 19 yaşında başladı.
2
Küçük bir yerleşim yerinde büyüyen Presley Pritchard, iş yerinde büyük sorunlarla karşılaştı. Bunların başında da cinsiyetçi tavırlar yer aldı.
3
Gördüğü baskıları kırabilmek için azimle çalışmaya başlayan Presley, kısa sürede spor salonunda yaptığı çalışmaların meyvesini almaya başladı.
4
İlk zamanlar kaldırdığı ağırlık her geçen gün artmaya başladı.
5
Şu anda iki çocuğu bulunan genç kadın, spor salonuna aralıksız giderek gücüne güç, güzelliğine güzellik katıyor. Presley'nin en büyük destekçisi ise kocası.
6
Presley, eşinin her konuda desteği olmasa bunları başaramayacağını söylüyor.
7
18 yaşında ilk çocuğunu doğurduktan sonra vücudunun zayıf düştüğünü ifade eden Presley, şu andaki fiziğinin ise insanlar tarafından kıskanıldığının farkında.
8
Şimdi, iki çocuk annesi Presley, diğer kadınlara 'güçlü ve erkeklere ayak uydurabileceklerini' göstermek için 66 bin Instagram takipçisine üniformalı fotoğraflarını gururla gösteriyor.
9
Pek çok insanın itfaiyeci olduğuna inanmadığını ifade ederek "Okuldaki futbol oynayan kızdım ama her zaman en son seçilirdim, çünkü erkek değildim" diyen Presley, şimdilerde bir çok erkeğin örneği olduğunu belirtti.
10
Presley hikayesini şöyle anlatıyor:
11
İlk bebeğime sahip olduğum zaman tüm kaslarımı kaybettim. Çok uzun süre yatak istirahati yapmak zorunda kaldım. Gerçekten çok zayıflamıştım.
12
İşe gidip gelmek benim için çok zor duruma gelmişti. Gücümü tükenmiş hissediyordum ancak asla pes etmedim.
13
İnsanların benden şüphe etmelerini istemediğim için eşleşmekte de zorluk çektim. Kendimi mahçup hissediyordum.
14
Bu ağırlıklar sayesinde vücudumun değiştiğini görmeye başladım.
15
Fotoğraflarımı paylaşmaya başlamamın ardından insanlar daha çok ilgi gösterdiler. Ben de onlara ilham vermeye çalıştım.
16
Kızlara zayıf olmalarının güçsüzlük olmadığını anlatıyorum. Sade ve basit bilgiler veriyorum.
17
Tüm kadınlar istedikleri zaman yapabileceklerini bilmeli. Asıl önemli olan da budur.
18
19
20
21Haber Yayın Tarihi: 27.07.2019 03:37 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu Ünlü şarkıcı Betül Demir, siyah mayolu pozuyla Instagram'ı salladı! Dosta güven düşmana korku salıyor! İşte Türk komandosundan nefes kesen tatbikat Cesedi bir bavul içinde bulunan talihsiz kız hakkında olay iddia: Cinsel ilişki sırasında yanlışlıkla öldü Prezervatif tarihe karışıyor! Dünyada ilk erkek doğum kontrolü hayata geçecek